אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אודות הקמת אתר אינטרנט – עיצוב אתר: גיא הרגיל אדריכלות

Web3D | הקמת אתר | עיצוב אתר | גיא הרגיל אדריכלות

הקמת אתר אינטרנט תדמיתי – על בסיס עיצוב ייחודי, עבור 'גיא הרגיל אדריכלות'. הפרויקט כלל עיצוב ייחודי המבטא את סגנון הבנייה של גיא הרגיל, כך שאתר האינטרנט משדר את הסגנון המלא של האדריכל. אפיון עמוד הבית והטמעת הסגנון העיצובי של האדריכל, עוזרת בסינון הראשוני של קהל הגולשים והמבקרים באתר.

משרד גיא הרגיל אדריכלים חרט על דגלו לייצר בתים בעלי חזות חיצונית מרשימה ויוקרתית, אייקון סביבתי, תוך כדי תכנון פנימי מדויק, חסר פשרות, המביא את הבית לכדי שלמות. בתים שתוכננו במשרדינו הופכים לבעלי עניין ומוקד עליה לרגל לאנשים בסביבה ומייצרים גאווה רבה בלב לקוחותינו.

התכנון הפנימי של הבית נקבע לפי סטנדרט "גיא הרגיל" שמאפשר לנו בכל גודל מגרש ובית, להעניק חללים מרווחים, ועוצמתיים, המעניקים איכות חיים גבוהה. כל מגרש שאנו מקבלים לידינו נלמד, נחקר ומגיע לכדי מיצוי הפוטנציאל הגלום בו וכתוצאה מכך לכדי מיצוי פוטנציאל הבית המתוכנן.

התכנון נעשה בתוכנות מתקדמות העונות על צרכי הלקוח, ומאפשרות לנו להפיק שרטוטים נהירים, וכן הדמיות תלת מימדיות, ובכך להביא את הלקוח לכדי ראיה ברורה של המבנה מבפנים ומבחוץ לכל אורך השלבים.

גיא הרגיל הינו אדריכל בוגר אוניברסיטת אריאל ובעל נסיון תעסוקתי רב במשרדי אדריכלים המובילים בארץ בתחום הבניה הפרטית.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

Web3D עוסקת משנת 1997, במתן פתרונות אינטרנט מתקדמים, שיווק דיגיטאלי בלתי קונבציונאלי, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילוב אנימציהפלאש, אייקונים, הדמיות תלת מימד, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים. תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות ומערכת ניהול תוכן  עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

לפרוייקט גיא הרגיל אדריכלות

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן