אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

בנייה ועיצוב אתר | אתרים: א"א לייזר

Web3D | הקמת אתרים | איפיון | עיצוב אתר א''א לייזר

 עמוד המציג בניית אתר אינטרנט תדמיתי לחברת 'א"א לייזר'. הפרויקט כלל בניית קונספט שיווקי – תדמיתי לבית העסק, שבא לידי ביטוי גם בהקמת אתר האינטרנט. הקמת האתר כללה אפיון מפורט, שכלל לימוד קהל היעד – ופנייה למגזר הפרטי, התעשייתי ואדריכלים ומעצבים, ושיוך מוצרי החברה כל אחד לתחומו. אתר האינטרנט שפותח, כלל אזור צור קשר בכל עמוד פנימי שיכול לשמש כ"עמוד" נחיתה ממנוע החיפוש, קישור לגלריית תמונות רלוונטית, מוצרים נוספים באותה קטגוריה, והצגה מלאה של מכלול פעילויות בית העסק. האתר כולל מעל 50 מאמרים, תחת התחומים השונים במטרה להעשיר את קהל הגולשים ולעגן את מקצועיותו של בית העסק בעיני מנוע החיפוש. הפרויקט כלל הזנת מידע, הוצאת צוות צילום לצילום מוצרי החברה בבתי הלקוחות, עיבוד התמונות והטמעתם בעמוד פרויקטים באתר. האתר כולל מערכת ניהול תוכן דינאמית.

א.א לייזר – טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת ייצור סדרתי וייצור ייחודי של דגמים ומוצרים ברמת גימור מושלמת תודות לפעולות חיתוך, צריבה, המבוצעות באמצעות קרן הלייזר. תהליכים אלו מלווים במתן מענה פרקטי ועיצובי נוסף כגון מניפולציית כיפוף בחומרי הגלם השונים. איכות המוצרים והדגמים, עמידותם ואיכותם הוויזואלית והאלגנטית מוגשים בחבילה ייחודית אחת של חברת א. א. לייזר.

ייחודיות השירות של החברה מוצאת ביטוי ביכולת המקצועית והמעשית של הצוותים לספק שירות מלא בכל שלב של תהליך עיצוב המוצר וייצורו. גולת הכותרת של החברה היא מומחיות ראויה לשמה בחיתוך לייזר בפרויקטים אמנותיים ייחודיים בעלי טאצ' אישי מוצהר של הלקוח.

החברה מבצעת חיתוכי לייזר, חריטה וצריבה במגוון רחב של חומרים, ומסוגלת לייצר תוצר מוגמר מורכב ומעודן כמו גם רחב ואינטנסיבי. כל חלום עיצובי, רעיון וקונספט מתגבש מקבלים מענה מרגע העברת הקובץ אל המומחים בתחומם. הלקוח מלווה מתחילת הדרך ומסתייע בבעלי מקצוע מנוסים בעלי מעוף. הפרויקט תם רק לאחר אישורו של הלקוח ושביעות רצונו באשר לתוצאה.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

החברה עוסקת בהקמת אתרים, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילוב אנימציהפלאש, אייקונים, הדמיות תלת מימד, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים. תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות ומערכת ניהול תוכן  עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

לפרוייקט חברת גימור – א.א. לייזר

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן