אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

בניית אתרים לעסקים | באינטרנט: טליה שאפירה – אימון עסקי

Web3D | בניית אתרים לעסקים | אתר לדוגמה: טליה שאפירה - אימון עסקי

הקמת אתר אינטרנט תדמיתי על בסיס תשתית וורדפרס עבור 'טליה היישטיין שאפירה', טליה עוסקת באימון עיסקי. אפיון האתר נעשה בשיתוף מלא מול הלקוחה. האתר פונה לקהל יעד עסקי ופרטי, ומעביר מידע על פעילותיו של בית העסק ותחומי עיסוקו. כמו כן, האתר כולל מערכת ניהול תוכן דינאמית – בכדי לתת עצמאות ללקוח להעלות תכנים עדכניים כמו: המלצות, לקוחות, מאמרים ותחומי פעילות נוספים. האתר מותאם למכשירי סמארטפון וטאבלטים.

בעלת ניסיון רב באימון ובליווי עסקים וחברות במגוון ענפים ומגזרים, בעלת מומחיות ממוקדת באימון חברות קטנות ובינוניות. טליה מביאה לתהליך האימון מקצועיות, השכלה רחבה, ניסיון עשיר ומגוון, לצד מיקוד בעשייה, יכולת הקשבה והנעה, מעורבות אישית ומחוייבות גבוהה ללקוחות.

האני מאמין שלה הוא שלכל אחד יש את הזכות ואת ההזדמנות לצמוח, להרוויח, ולשגשג לאורך זמן. כל עסק יכול לצמוח ולהתקדם, וכל מנהל יכול להוביל את החברה שלו להגשמת החזון, להשגת יעדים ומטרות ולמקסום התוצאות.

המיתוג, המיצוב והבידול של העסק שלך הם כרטיס הביקור וחלון הראווה של העסק. בתהליך האימון עם טליה, אתם בוחנים מיהם לקוחות המטרה, מגדירים את המגזרים פוטנציאליים, מנתחים את המאפיינים שלהם ובהתאם – אתם בונים מיצוב ברור למוצרים ולשירותים שלך, מגדירים בידול תחרותי, יוצרים תוכנית שיווק ופרסום ברורה במגוון ערוצי המדיה המותאמת לצרכי העסק, למטרות ולמסגרת התקציב. כתוצאה מכך לקוחותיך מבינים במדוייק מה הערך המוסף שהם זוכים לקבל ומה מייחד את המוצרים והשירותים של עסק הלקוח.

במהלך האימון והליווי העסקי טליה מגייסת את הידע האקדמי העשיר שלי, את ניסיונה הרב, בשילוב עם יישום כלי אימון יעילים, לטובת הצמיחה של העסק, לקידומו המקצועי בכל תחומי הפעילות, להגשמת החלום של התמודדות בהצלחה עם האתגרים העסקיים ולהשגת צמיחה ושגשוג לבעל העסק ושל בית העסק.

Web3D עוסקת במתן שירותי אינטרנט מתקדמים (בניית אתרים, עיצוב אתרים, Html-5),מיתוג דיגיטאלי ועיסקי, הקמת רשתות חברתיות וניהול קמפיינים, עיצוב גרפי, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילוב אנימציה, פלאש, אייקונים, פיתוח הדמיות תלת מימד וסרטונים, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים, תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות.

לפרוייקט טליה שאפירה – אימון עסקי

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן