אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.

בניית אתר אינטרנט: מעצבת תאורה – הדר ברדה

Web3d, עמוד הבית, הדר ברדה, בניית אתר אינטרנט

אחר שנים טובות ופוריות בתפקידי ניהול בכירים בתחום השיווק, פניתי לתחום התאורה. בשנת 2009 סיימתי לימודי תכנון ועיצוב תאורה מטעם אוניברסיטת בר אילן.  עשיתי זאת משום שהוביל אותי הרצון למקסם את היכולות האנליטיות שלי מבלי לפגוע ביצירתיות הרבה.  רציתי לשלב בין יצירתיות לדיוק ולמצוא את נקודת המפגש בין ריחוף רעיוני ועמידה איתנה על הקרקע. ידעתי שביכולתי ליצור בכל חלל נתון אווירה ייחודית ומענייינת ולא פחות מכך: יעילה ואפקטיבית. אני מקפידה על חשיבה ייחודית לכל פרוייקט בנפרד, וכך יכולה להבטיח תוצאה  מדוייקת תוך התאמה מלאה לכל פרויקט ופרוייקט.

בעבודתי אני מתאימה את תכנון התאורה לטעם הלקוח, סגנון הפרויקט ותקציבו.  לומדת את הפרוייקט ובודקת מהם הרעיונות האדריכליים והעיצוביים בו ומקפידה להשתלב בהם ולהעצים אותם. חשוב לציין שאני עובדת בשיתוף פעולה מלא עם אדריכל/ית אוו מעצב/ת הפרוייקט.

תחום התאורה התפתח מאד בשנים האחרונות והוא ממשיך בתנופת התפתחות טכנולוגית בקצב מהיר מאד. אפשרויות חדשות נפתחות חדשות לבקרים , אפשרויות שמאפשרות ליצור תרחישים חדשים ועיצובים מדוייקים.  לאור זאת, אני מקפידה מאד להתעדכן בחידושים בתחום התאורה, על מנת שאוכל לפתוח בפני לקוחותי את מירב האפשרויות העומדות לרשותם.

בעידן בו מרבית התאורה הינה תאורה טכנית, חלקה סמויה וחלקה שקועה , יש חשיבות רבה להנחיות מדוייקות ונכונות לאנשי הביצוע כדי להבטיח תוצאה מדוייקת, יפה וניתנת לתחזוקה בקלות. לכן אני מקפידה מאד על הוצאת תכניות תאורה מפורטות מאד, שרטוט פרטים מפורטים היכן שנדרש, ומשכללת את כלי העבודה שלי בתחום זה ללא הרף.

המוטו שלי בתכנון תאורה הוא יצירת הרמוניה מלאה בין פונקציונליות בלתי מתפשרת לבין עיצוב ייחודי התפור על פי טעם הלקוח והמתכנן.

לפרוייקט בניית אתר אינטרנט: מעצבת תאורה – הדר ברדה

פרויקטים נוספים

כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט
עיצוב אתר תדמית: שירותי אח"מ – Laufer VIP פרויקט
Upheal Dental – רפואה דנטלית פרויקט
Noked Capital – קרנות גידור פרויקט
הרמוניה – מרכז חוגים בתנועה פרויקט
בניית אתר אינטרנט לPatissarit – סדנאות אפייה פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן