אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

בניית אתר אינטרנט תדמיתי: משתלת פאר

Web3d, עמוד אתר משתלת פאר, אתר תדמיתי

בניית אתר תדמיתי למשתלת פאר, הממוקמת בהרצליה. האתר הינו תדמיתי, בנוי בצורה ייחודית על מנת להציג את יתרונות המשתלה – תמונות ייחודיות של עצי פרי, עציצים, מבנה המקום ועוד. האתר נהנה במטרה להבליט את תמונות בית העסק. בנוסף, כל תמונה מובילה לעמוד מאמר, במטרה להעשיר את האתר בידע ובמידע רב. האתר נבנה במערכת וורדפרס עם מערכת ניהול תוכן בעברית, האתר מותאם למנועי חיפוש באופן אידיאלי.

משתלת פאר – ממוקמת בהרצליה, הוקמה בשנות ה-50 והינה מבין המשתלות הראשונות בארץ. בשונה מעיצוב הבית או עיצוב המשרד, עיצוב גינות הוא למעשה הקמת חלקת אלוהים קטנה אצלכם בבית, המורכבת מהטבע עצמו. עיצוב גינות טומן בחובו עולם שלם של ידע והכרות עמוקה עם הטבע הפורח והצומח, על מגבלותיו ועל קסמיו האינסופיים. עיצוב גינות לא עוסק רק במה שיפה ואסתטי, אלא בעיקר במה שמתאים – מתאים לאקלים, מתאים לסביבה, מתאים לכיווני הזריחה והשקיעה, מתאים לכמות המים ומתאים לסוג האדמה. לכן רבים הם אלה שמתייחסים לעיצוב גינות כאל מה שיפה בעיניהם, ועד מהרה נותרים ללא עיצוב וללא גינה, כי היא מזמן כבר נבלה, קמלה ויבשה.

Web3D אחת החברות הוותיקות בעולם האינטרנט והתוכנה, מציגה את Web3D-Basic מערך מוזל של תבניות לבניית אתרים לבעלי עסקים קטנים עד בינוניים, אתרים מותאמים לצרכי הלקוח, שיעזרו להגדיל את קהל הלקוחות באופן משמעותי.

החברה עוסקת בהקמת אתרים, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילוב אנימציהפלאש, אייקונים, הדמיות תלת מימד, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים. תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות ומערכת ניהול תוכן  עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

לפרוייקט משתלת פאר

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן