אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

האמנות שביצירת סיפור

בניית מצגת נדרשת כמעט לכל בית עסק בכל תחום (מצגת עסקית, תלת ממד, מצגת להצגת תרשימים ונתונים, מצגת לחתונה, מצגת לתצוגת מוצרים ועוד). לעתים משמשת המצגת ככרטיס ביקור של בית העסק ואז החשיבות שתהיה מקוריוּת, בעלת אינטליגנציה עיצובית, שהתוכן יוצג בצורה חדשנית ואטרקטיבית החודרת למודעות קהל היעד של העסק הוא חשוב ביותר.

אז איך אנחנו עושים את זה? הנה כמה טיפים איך הופכים עולם תוכן לוויזואליות מרשימה וקולעת על ידי מיטב המומחים של Web3D.:

סיפורים קיימים מראשית הזמן וכך גם הרצון לשמוע סיפור ממש מוצלח כזה שנשאר אתנו הרבה זמן בתת המודע. סיפורים מוצלחים עובדים על הרגשות שלנו וההיכרות שלנו עם העולם.

אפיין את קהל היעד:

זה הצעד הראשון והחיוני ביותר. הוא יקבע כמה זמן הסיפור צריך להיות ובאיזו שפה וטון נעשה שימוש. למשל בני כמה הקהל שאליו אנחנו מדברים? ומה הדברים שמעניינים אותו. מאיפה הם ומה הרקע שלהם? האם הם אנשי מקצוע או אנשים שפוגשים לראשונה את הנושא.

התוכן הוא המלך:

בעולם בו אנשים נוטים להבריק מעל סטטוסים של 20 תווים. בין אם מבחינה רגשית, אינטלקטואלית או אסתטית גרום לרלוונטיות עבור הקהל ובחר בשפה נקייה וברורה. הכן ראשי פרקים למצגת ותכנן כמה שקופיות אתה רוצה ליצור לפי הזמן אותו יש לך להעביר את המצגת. נסה לכתוב עד שש שורות בשקופית ואל תשכח להציג את הנושא ואת המציג.

אל תגביל את עצמך במילים :

תמונה שווה אלף מילים ואנימציה וסרטונים יותר. גרפים פשוטים ונוחים עוזרים בהבנה של מספרים ומשקפים תהליכים. הם יכולים לתמוך במילים שלך ולהיפך. זה גם אומר שאתה יכול ליצור מילים חדשות, ובלבד שהם הגיוניות ומשמעותם מוסברת היטב לקורא. אנחנו נדע להתאים את השפה הוויזואלית אם זה באמצעות גרפיקה, הנפשה אינטראקטיבית או הדמיה תלת ממדית שמעבירה את המסר הנכון.

בואו לא נגזים:

היזהרו מצבעוניות מוגזמת, גרפים מורכבים או טקסטים ארוכים. ובעיקר את הטקסט המופיע במצגת אל תקראו בקול. אתם שם כדי לספר סיפור ולא להקריא אותו.

 


ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן