אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

הדמיות תלת מימד | אדריכליות | סלון מרפסת: שגראווי SBI יוקנעם

Web3D - הדמיה אדריכלית - אילוסטרציה של מרפסת

הפקת הדמיות תלת מימד, הדמיית סלון מרפסת, עבור חברת שגראווי SBI ביוקנעם.
הפרויקט כלל הדמיות פנים ל-6 בנייני מגורים של 6 ו-7 קומות. לחללים הבאים: לובי, סלון, מטבח, חדר שינה, דירת גן.

חברת SBI אחים שג’ראוי (1989) בע”מ היא אחת מחמש החברות המובילות בישראל העוסקת בתחום הנדל”ן. לחברה ניסיון של עשרות שנות פעילות בתחום ביצוע הבניה והנדל”ן, בהן ביצעה מאות פרוייקטים במגזר הפרטי והמוסדי למגורים, מסחר, עסקים, מלונאות, מבני ציבור, התחדשות עירונית (פינוי-בינוי, תמ”א 38), עבודות שימור ועוד. לחברה שם של חברה מובילה בישראל בביצוע מקצועי בכל הרמות ההנדסיות, תוך הקפדה מלאה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ואמינות וכן שירות מסור ללקוחות החברה.
שמונה עשורים של ניסיון מקצועי, מצוינות ואיכות – פעילות הבניה והפיתוח החלה בשנת 1930 על ידי סב המשפחה שביצע פרויקטים של שימור ותחזוקת מבני כנסיות ומנזרים. אב המשפחה, ג’ורג שג’ראוי, המשמש עד היום כנשיא החברה, המשיך את פעילות הסב בתחום הבנייה. בשנת 1963 החל לעבוד כקבלן בנין עצמאי, בשנת 1972 ייסד את השותפות הראשונה של אחים שג’ראוי, ובשנת 1989 הפך העסק המשפחתי משותפות לחברה בע”מ.
כיום, עם למעלה משמונה עשורים של ניסיון מאחוריה, חברת SBI אחים שג’ראוי הינה אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום הבניה והפיתוח. לחברה סיווג בלתי מוגבל לביצוע כל סוגי עבודות ההנדסה האזרחית השונות, ובמקביל יש לה רישיונות לביצוע עבודות מול גופים ממשלתיים וביטחוניים, כדוגמת משרד הביטחון.
החברה חותרת באופן מתמיד למצוינות ולאיכות, והייתה בין חברות הבניה הראשונות בארץ שזכו לתקן ISO 9002 שהוענק לחברה, תוך מתן דגש על מדיניות החברה הבלתי מתפשרת על טיב ואיכות המוצר ומתן שירות אישי ומסור לכל לקוחות החברה.

Web3D מזה עשור וחצי עוסקת ומתמחה ביצירת הדמיות תלת מימד. החברה פועלת ליישום רעיונות דו מימדיים והגשמתם במימד הנוסף, בעזרת צוות מקצועי ומתן שירות ללא דופי עד לרמת תוצר מושלמת
התמונה המתקבלת לעיני הצופה – כמעט נושמת. איכות ויזואלית זו מאפשרת תחושה חיה של המראה המוגש לצופה. יכולת זו מיושמת בסרטי תדמית רבים המיוצרים על ידי Web3D ומיועדים לצורכי מיתוג, קידום ופרסום למגוון לקוחות.

לפרוייקט הדמיות תלת מימד | אדריכליות | סלון מרפסת: שגראווי SBI יוקנעם

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן