אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

הדמיות תלת מימד | חוץ: קבוצת שגראווי – Selected Towers

הדמיה אדריכלית קבוצת שגראווי-Selected Towers

הפקת הדמיות תלת מימד עבור ‘קבוצת שגראווי’ ו’שגראווי ליבוביץ’ בנצרת עלית – מגדלי סלקטד (Selected Towers).

הפרויקט כלל הפקת סרט הדמיית תלת מימד, של 2 מגדלי מגורים המתנשאים לגובה של 12 קומות, הדמיות חוץ והדמיות פנים של חללי דירות המגורים. על בסיס מודלים קיימים.

מגדלי סלקטד, במיקום מושלם בהר יונה ב’ תבנה השכונה החדשה סלקטד כליל החורש, בשלב ב’ של הפרויקט יבנו 98 יחידות דיור בשני מגדלים המתנשאים לגובה של 12 קומות בעיצוב מוקפד ותכנון ייחודי, תוך שמירה על נוחות מרבית בכל חלקי הדירה. דירות הפנטהאוז מתפארות במרפסות מרווחות במיוחד כשנוף פנורמי עוצר נשימה נשקף מהן.

המגדלים בעלי נוכחות ועוצמה בנוף האורבני הקיים של הר יונה. בכניסה לבניין, לובי כניסה מעוצב ומואר בעל חלל כפול המשרה אווירה של נועם ושייכות.

לבחירת המעוניינים דירות גן ארבעה וחמישה חדרים, גינות מרווחות הפונות אל נוף הררי מדהים, כשאוויר צלול עוטף אותן, דירות עם מרפסת ארבעה או חמישה חדרים, דירות דופלקס מיוחדות חמישה חדרים בעלות שתי מרפסות, לכל דירה מחסן וחניה פרטית עילית או תת קרקעית עם מחסום חשמלי. ודירות פנטהאוז חמישה או שישה חדרים לכל פנטהאוז וויטרינות רחבות במיוחד המעניקות שפע של אוויר צלול ואור טבעי והרבה מאד נוף.

Web3D מזה עשור וחצי עוסקת ומתמחה ביצירת הדמיות תלת מימד. החברה פועלת ליישום רעיונות דו מימדיים והגשמתם במימד הנוסף, בעזרת צוות מקצועי ומתן שירות ללא דופי עד לרמת תוצר מושלמת

התמונה המתקבלת לעיני הצופה – כמעט נושמת. איכות ויזואלית זו מאפשרת תחושה חיה של המראה המוגש לצופה. יכולת זו מיושמת בסרטי תדמית רבים המיוצרים על ידי Web3D ומיועדים לצורכי מיתוג, קידום ופרסום למגוון לקוחות.

לפרוייקט הדמיות תלת מימד | חוץ: קבוצת שגראווי Selected Towers

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן