אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

הקמת אתר אינטרנט | בניית אתרים: כנס קונגרס החלל העולמי 2015

הקמת אתר אינטרנט | בניית אתרים: כנס קונגרס החלל העולמי 2015

הקמת אתר אינטרנט לכנס הקונגרס החלל העולמי בשנת 2015, לאחר אפיון וחשיבה אסטרטגית עם קבוצת פארגון וכלל מארגני הכנס, וכן מנהלי הכנס. עיקרי הדגשים בעמוד הבית נבחרו במטרה לענות על צרכי הכנס, ולפנות אל קהל היעד העולמי תוך שמירת רמת ייצוג והצגת מארגני הכנס. האתר הינו בשפה האנגלית. הכנס ייערך בתאריך 12-16 באוקטובר 2015, בירושלים, ישראל.

קונגרס החלל מפגיש את כל שחקני החלל במקום אחד. הכנס הינו עולמי, רב תחומי ומכסה את כל מגזרי החלל והנושאים בתחום. הכנס מציע למשתתפיו את המידע העדכני ביותר בתחום החלל, התפתחויות אבל מעל לכל אנשי הקשר והשותפויות פוטנציאליות. בכל שנה, כנס החלל משנה מדינה, נושא ומארגן מקומי, בכדי לתת במה לכל מדינה ולאפשר להיות חלק מהסצנה בחלל העולם.

פדרציית החלל העולמית נוסדה בשנת 1951 במטרה לטפח דיאלוג בין מדעני חלל מרחבי העולם. הארגון תומך בשיתוף פעולה בינלאומי בכל הפעילויות הקשורות במרחב החלל. הפדרציה הינו הגוף ההסברתי המוביל בעולם בנושא חלל עם 300 חברים, הכוללים את כל סוכנויות החלל, חברות, אגודות, עמותות ומוסדות המרכזיות ברחבי 62 מדינות.

קונגרס החלל הינה פלטפורמה, אשר באמצעותה מעל 40 ועדות מנהליות וטכניות, שתומכות בפדרציה במשימתה לקדם את הידע על החלל, ולטפח את הפיתוח של נכסי חלל על ידי הקלת שיתוף פעולה הגלובלי.

הכנס הוקם עבור קבוצת פארגון כחלק ממערך תמיכה שוטף בפתרונות אינטרנט מתקדמים לאתרי כנסים.

החברה עוסקת במתן שירותי אינטרנט מתקדמים (בניית אתרים, עיצוב אתרים, Html-5), מיתוג דיגיטאלי ועיסקי, הקמת רשתות חברתיות וניהול קמפיינים, עיצוב גרפי, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילוב אנימציה, פלאש, אייקונים, פיתוח הדמיות תלת מימד וסרטונים, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים, תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות.

לפרוייקט כנס קונגרס החלל העולמי 2015

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן