אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

מאמר אודות הקמת אתר | עיצוב תדמיתי – חנות וירטואלית : פיליפ מרטינ'ס – מותג טיפוח שיער איטלקי

Web3D - אתר אינטרנט של philip martins

בניית אתר אינטרנט תדמיתי – חנות וירטואלית אינטרנטית, בעיצוב ייחודי למותג טיפוח שיער האיטלקי ‘פיליפ מרטינ’ס’.
כל עמוד באתר עוצב באופן ייחודי, לאחר אפיון קפדני של קהל היעד, ואופי המוצרים המותאם להם. האתר כולל קטלוג דינאמי לקהל יעד של גולשים מחו”ל, חנות וירטואלית אינטרנטית מעוצבת עם סליקה, עמודים פנימיים מעוצבים באופן ייחודי ומסד נתונים המציג את כלל המספרות העובדות עם המוצג שהגולשים יכולים לרכוש מהם או לקבל טיפול מהמוצרים של המותג – בסביבה הקרובה לביתם.

החברה הוקמה באיטליה בשנת 1984על ידי מאורי טרימיגליוזי, אשר עבד במשך שנים ארוכות בתחום הקוסמטיקה האורגנית, צבר ידע וניסיון וחלם לפתוח חברה משלו. כשהגשים את החלום, קרא לחברה “פיליפ מרטינ’ס” – שילוב השמות הפרטיים של שני ילדיו, שהיוו סמל לטוהר בעיניו, אותו ביקש להטמיע במוצרי החברה. מאז ועד היום, בכל מוצר מבית פיליפ מרטינ’ס ישנה הבטחה לטיפוח טהור, מזין ובריא.

פיליפ מרטינ’ס הפכה מחברה של איש אחד למובילה בינלאומית בשוק מוצרי השיער וצבעי השיער האורגניים. כיום ניתן להשיג את המוצרים שלנו ברחבי אירופה, ארה”ב, אוסטרליה ואפילו במזרח הרחוק. השינוי שחברת פיליפ מרטינ’ס חוללה בתחום מוצרי הטיפוח לשיער עם המעבר לשימוש בחומרים טבעיים בלבד, יצר שינוי בכללי המשחק של הקוסמטיקה העולמית, ומוצרי החברה זוכים להצלחה רבה ברחבי העולם בקרב נשים המייחסות חשיבות רבה לבריאות, העור, הגוף והשיער.

בתחום הקוסמטיקה, ישראל עדיין עושה את צעדיה הראשונים ביחס לשאר המדינות המערביות בכל הקשור לחומרים ירוקים ואורגניים. בשנת 2014 החלה חברת פיליפ מרטינ’ס לשווק את המוצרים הייחודיים שלה גם בישראל, וקיבלה את אישור משרד הבריאות לצד חותמות האיכות היוקרתיות שליוו אותה במשך שנים ארוכות .

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

לפרוייקט הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן