אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

מאמר בניית אתרים לילדים: מגיס | Magies

Web3D | עיצוב אתרים | חנות ווירטואלית: מגיס - Magies

בניית אתר אינטרנט לילדים עבור משחק המגנטים החדש מגיסMagies המיועד לילדים ומפתח מגוון תכונות כגון יצירתיות ודמיון, חשיבה מתמטית, חשיבה מחוץ לקופסא ועוד.

במסגרת התכנון האסטרטגי שקדם לבניית האתר הוחלט שיש לחזק את המותג באמצעות הפקת סרטון תדמית הממחיש את חווית הלקוח ומדבר באותה שפה עם האתר היעודי.

בניית האתר הינו חלק מפרויקט גדול המכיל בנייה של שני אתרי משחקים נוספים – "זיפאין" ו "טופידול".

הפרויקט כלל מחקר מילות מפתח, אפיון ייחודי ויצירת קישורים בין אתרי המשחקים השונים.

לכל האתר נבנה קונספט עיצובי ייחודי המבדל את המותג משאר המתחרים בשוק.

Magies – המשחק שממגנט את הילדים וההורים גם יחד, הינו השילוב המנצח של למידה תוך הנאה צרופה. פעילות עם אבני הבנייה הייחודיים של Magies מעוררים בילדים יצירתיות, סקרנות, חשיבה לוגית, מתמטית והנדסית, קואורדינציה ושאפתנות להצלחה. המשחק יכול לספק שעות של פעילות יצירתית לבד או בקבוצה, בבית או בחוץ, יש כאן הזדמנות לילד להפעיל הן את הראש והן את הידיים ולהתנתק מהמרקע ומהמסכים השונים וליהנות  מזמן איכות המחזק את הקשר בין ההורים והילדים.

אפשרויות הבנייה המגוונות מעניקות לילד, לפי גילו, הזדמנות לאתגרים חדשים והתמודדות עם סוגיות הנדסיות, מתמטיות ולוגיות הנוצרות תוך כדי בנייה. בגיל צעיר הילד לומד להבחין בין צורות וצבעים, סוגי חומרים, תיאום עין-יד וכד' וככל שהוא מתבגר המשחק מאתגר ומלמד אותו כיצד לתכנן פרויקט ולבצעו, לבד או בעבודת צוות ולבחון את חוקי הפיזיקה והטבע. בכך תורם המשחק לחיזוק תחושת הביטחון והעצמה האישית של הילד.

ב –  Magies 100 חלקים מגנטיים צבעוניים ואיכותיים, הבנויים מחומרים ידידותיים הן לילדים והן לסביבה. אבני הבנייה מאפשרים אין סוף צורות הרכבה בתלת מימד: מבני ארכיטקטורה, כלי רכב, חיות, ועוד יצירות ככל העולה על הדמיון. אבני המגנט בנויים באופן קל לשימוש ולהרכבה וכן לפירוק ואחסנה.

בכדי ליהנות מאפשרויות הבנייה המגוונות, מומלץ לעבוד על משטח עבודה יציב ושטוח שעליו מונחות האבנים הראשונות עם תמיכה, עליהן ניתן להוסיף עוד ועוד לבנים. מכיוון שהמשיכה המגנטית הנה מכל צדדי הלבנה והחיבור בין החלקים פשוט וקל, ישנה גמישות יצירתית רבה וניתן להחליף בין החלקים בלי קושי ולהוסיף עוד לבנים עד לקבלת המבנה הרצוי.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושבב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת

לפרוייקט Magies – משחק ילדים

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן