אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

בניית אתרים | עיצוב אתר אינטרנט – שיפור מיגון יזמות ובניה

Web3D | בניית אתרים | עיצוב אתר אינטרנט: שיפור מיגון יזמות ובניה

הקמת אתר אינטרנט לחברת שיפור מיגון יזמות ובנייה, תוך אפיון קהל היעד, פיתוח קונספט עיצובי ועיצוב גרפי הכולל עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור וניירת לפי האסטרטגיה השיווקית שנבחרה, כתיבת תכנים, הכנסת תכנים ותחזוקה.

שיפור מיגון יזמות ובניה הינה חברה יזמית, צמחה מתוך הצורך העולה במתן מענה לדרישות פיקוד העורף בשיקום ושיפוץ של מקלטים קיימים ובנייה של מקלטים חדשים וכן הפיכת חדרים קיימים למרחבים מוגנים דבר המכונה בשפה המקצועית- שיפור מיגון, בכדי שכולנו נוכל להיות מוגנים בעת הצורך.

פעילות החברה חולשת על המגזר העסקי והפרטי כאחד, מתוך החזון לספק מיגון לכל אדם בכל מקום שבו נמצא. החברה מתמחה בשיפוץ ושיקום של מקלטים ובמיגון של חדרים קיימים, תוך אפיון נכון ומדויק של העבודה נדרשת בכדי שתהיה מותאת לפרויקט שעל הפרק ולצרכים של הדיירים והיזמים אשר מבקשים להתמגן.

בד בבד החברה שמה לה לדגש לפעול בהתאם להנחיות פיקוד העורף ולחוק התגוננות אזרחית לטופס 4,  ומתחייבת לספק ללקוח את האישורים המתאימים למרחב המוגן החדש מצידו של פיקוד העורף.

שיפור מיגון יזמות ובנייה מבצעת שיפוצים במקלטים ישנים ומעמידה אותם לאישור פיקוד העורף בהצלחה. כמו כן, היא מבצעת בדירות ובמבנים ישנים שיפור מיגון על ידי הפיכת חדר רגיל למרחב מוגן- ממד. כל חדר ניתן להפוך לממד על ידי בנייה מחודשת ונכונה בהתאם לתקנים הנדרשים. מהנדס שיפור מיגון יזמות ובנייה משרטט תכנית מתאימה לבניית המדד בחדר הרגיל, התכנית מאושרת על ידי הרשות המקומית ופיקוד העורף, והצוות המוביל מבצע את העבודה כולל צביעת החדר בתום הבנייה ופינוי אשפת הבנייה כחוק.

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר Web3D בונה אתרי אינטרנט תוך התאמה מקסימלית גם לטלפונים חכמים ולטאבלטים

Web3D עוסקת במתן שירותי אינטרנט מתקדמים (בניית אתרים, עיצוב אתרים, Html-5), מיתוג דיגיטאלי ועיסקי, הקמת רשתות חברתיות וניהול קמפיינים, עיצוב גרפי, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילוב אנימציה, פלאש, אייקונים, פיתוח הדמיות תלת מימד וסרטונים, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים, תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות.

לפרוייקט שיפור מיגון יזמות ובניה

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן