אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

מאמר בניית אתרים | Patissarit- סדנאות אפייה, חנות אינטרנטית

featured-image

בניית אתר אינטרנט ל- Patissarit – סדנאות אפייה, כלל אפיון מעמיק עם הלקוחה לכלל עמודי האתר, עיצוב בית ייחודי ועיצוב מותאם לכל עמוד פנימי. האתר מהווה חנות וירטואלית לרכישת סדנאות ושוברי מתנה. ניתן לראות מספר רב של מרכיבים בכל עמוד כמו עמודי סדנאות עם גלריות תמונות ואפשרויות שיתוף שונות דרך המייל והרשתות החברתיות, עמודי מתכונים אשר ניתנים להדפסה או שמירה על המחשב ועמוד המלצות.  ניתן לראות באתר לוח שנה של כלל הסדנאות אשר מתממשק עם החנות ומאפשר רכישה של כל סדנה לפי התאריך שלה. האתר הותאם לכלל סוגי המסכים והניידים כך שניתן לרכוש את הסדנאות מכל מכשיר.

Patissaritהינה קונדיטוריה הממוקמת ברעננה, שהוקמה על ידי הקונדיטורית שרית טרליוק ב-2011. בתחילת הדרך הציעה הקונדיטוריה ללקוחותיה שפע עצום של עוגות וקינוחים עם דגש על המטבח הצרפתי, אבל ממש לא רק. למעשה, כל מה שלקוחותיה של שרית ביקשו – הם קיבלו. ואם קיבלה בקשה לקינוח שלא הכירה,  היא ביררה, בדקה והכינה. התוצאה? רבבות של לקוחות מרוצים מכל אזור המרכז והשרון שהזמינו עוגות וקינוחים על בסיס קבוע והמליצו לחברים.
ב-2014, עם מעבר הקונדיטוריה לחלל גדול יותר, החלה שרית לקיים סדנאות אפייה וקונדיטוריה. בתהליך הדרגתי שנמשך לאורך זמן, המיקוד עבר ממכירת עוגות וקינוחים לסדנאות אפייה ייחודיות. בסופו של תהליך, שרית החליטה להתמקד אך ורק בתחום של סדנאות הקונדיטוריה. לקוחותיה של שרית החלו לפקוד את סדנאות הקונדיטוריה וללמוד להכין את מה שהם כה אוהבים – בעצמם.

Web3Dממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

לפרוייקט בניית אתר אינטרנט ל-Patissarit

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן