אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

מאמר בניית | הקמת אתר אינטרנט תדמיתי : קבוצת שגראוי – SBI

Web3D | בניית אתר תדמיתי: sbi

 בניית | הקמת אתר אינטרנט תדמיתי לקבוצת שגראויSBI. במסגרת הפרויקט בוצע מחקר מילות מפתח על מנת להבין אלו ביטויים מחפשים הגולשים בתחום העיסוק של הלקוח. כחלק מאפיון האתר הוחלט לבנות תפריט חכם של כל פרויקטי הבנייה של החברה המפלח את הפרויקטים לפי תחומים ומאפשר לגולשים התמצאות קלה ופשוטה. כמו כן שולבו באתר מאמרים ופוסטים מן העתונות על מנת לקדם את האתר באופן אורגני במנועי החיפוש וכן לעניין את הגולשים בכתבות מעניינות. בנוסף, בוצעו עיצובים מיוחדים לעמודים פנימיים אשר ישמשו כדפי נחיתה אטרקטיביים לגולשים שנוחתים ישירות בעמוד פנימי ולא בעמוד הבית.

חברת SBI אחים שג'ראוי (1989) בע"מ היא אחת מהחברות המובילות בישראל העוסקת בתחום הנדל"ן. לחברה ניסיון של עשרות שנות פעילות בתחום ביצוע הבניה והנדל"ן, בהן ביצעה מאות פרוייקטים במגזר הפרטי והמוסדי למגורים, מסחר, עסקים, מלונאות, מבני ציבור, התחדשות עירונית (פינוי-בינוי, תמ"א 38), עבודות שימור ועוד. לחברה מוניטין כמובילה בתחום בישראל בביצוע מקצועי בכל הרמות ההנדסיות, תוך הקפדה מלאה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ואמינות וכן שירות מסור ללקוחות החברה.שמונה עשורים של ניסיון מקצועי, מצוינות ואיכות – פעילות הבניה והפיתוח החלה בשנת 1930 על ידי סב המשפחה שביצע פרויקטים של שימור ותחזוקת מבני כנסיות ומנזרים. אב המשפחה, ג'ורג שג'ראוי, המשמש עד היום כנשיא החברה, המשיך את פעילות הסב בתחום הבנייה. בשנת 1963 החל לעבוד כקבלן בנין עצמאי, בשנת 1972 ייסד את השותפות הראשונה של אחים שג'ראוי, ובשנת 1989 הפך העסק המשפחתי משותפות לחברה בע"מ.כיום, עם למעלה משמונה עשורים של ניסיון מאחוריה, חברת SBI אחים שג'ראוי הינה אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום הבניה והפיתוח. לחברה סיווג בלתי מוגבל לביצוע כל סוגי עבודות ההנדסה האזרחית השונות, ובמקביל יש לה רישיונות לביצוע עבודות מול גופים ממשלתיים וביטחוניים, כדוגמת משרד הביטחון.החברה חותרת באופן מתמיד למצוינות ולאיכות, והייתה בין חברות הבניה הראשונות בארץ שזכו לתקן ISO 9002 שהוענק לחברה, תוך מתן דגש על מדיניות החברה הבלתי מתפשרת על טיב ואיכות המוצר ומתן שירות אישי ומסור לכל לקוחות החברה.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

לפרוייקט קבוצת שגראוי – SBI

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן