אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

מאמר בניית אתרים | המחלקה לקולנוע- המכללה הטכנולוגית תל-חי

תל חי, בניית אתר לעמותה, בניית אתר אינטרנט

בניית אתר תדמית למחלקה לקולנוע ואנימציה במכללה הטכנולוגית תל-חי. תהליך בניית האתר החל באפיון של קהלי היעד וקביעת מטרות לאתר, אפיון השירותים של המכללה ועיצוב ייחודי לעמוד הבית. כחלק מהפרוייקט להקמת האתר, עלה הצורך ביום צילומים למחלקה על מנת להדגיש את האופי הסטודנטיאלי המיוחד. עיצוב האתר הותאם בצבעים למיתוג של המחלקה והמכללה אך עם זאת קיבל חדשנות ואופי השייך רק למחלקה לקולנוע ואנימציה. עוצב תרשים המציג את תהליך הלימודים בצורת אייקונים מיוחדים ומראה את הייחודיות של המחלקה הזו על פני מחלקות אחרות בארץ. ניתן לראות באתר גלריית סרטים חכמה המחולקת לקטגוריות לכל בוגרי המחלקה בתחומים השונים, עמוד המלצות ופירוט של נושאי הלימוד בשתי המגמות של המחלקה- קולנוע ואנימציה.

המחלקה לקולנוע וטלוויזיה בתל-חי הפכה עם שנות עשייתה הרבות לאחת המחלקות המובילות בארץ, הודות לתוצרי בוגריה וערכי המצוינות והמקצועיות בהם היא ידועה.
מסלול הלימודים הינו מסלול מעשי במהותו המתמקד בהכשרת אנשי מקצוע בעלי רקע תיאורטי, תרבותי ואמנותי עשיר לצד כלים ומיומנויות טכניות גבוהות. היצירה האישית לצד עבודת הצוות וכן התהליך המתמשך לצד עוצמת הרגע בו מוקרן הסרט על המסך מעניקים לסטודנט חוויה אמנותית ומקצועית שאין דומה לה.
מחלקת הקולנוע מעמידה לרשות הסטודנטים את הציוד החדיש ביותר לצילום ועריכה לאורך כל ימות השנה ובזמינות גבוהה. במחלקה שלוש תת דיסציפלינות עיקריות: תחום הטלוויזיה, תחום עלילתי ותחום דוקומנטרי. בשנים האחרונות חלה, התפתחות עצומה בתחומי ההדמיה (אפקטים ויז’ואליים) בפרסומות ובקולנוע. האינטרנט הפך לפלטפורמה בה ניתן להציג ולקבל עבודות שמופקות בצורה שיתופית בכל העולם. האנימציה הישראלית זוכה להצלחה חסרת תקדים ברחבי העולם. כל אלו הביאו לפריחה הגדולה בתחום בכלל, ובישראל בפרט. לפני עשור הוקמה בתל חי המחלקה להדמיה ואנימציה.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

לפרוייקט בניית אתרים | המכללה הטכנולוגית תל-חי

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן