אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

מאמר עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב

alper-logo2

כחלק מפרוייקט בניית האתר לעסק, עלה הצורך בעיצוב לוגו חדש שישקף את החדשנות שמביא איתו נחום אלפר לעסק הותיק של משפחתו- אלפר שמאים. מיתוג מחדש לעסק ותיק מצריך חשיבה ובניית קונספט שישקף את הייתרונות ביחד עם הרענון שעובר העסק.

בשנת- 1988 נחום אלפר בנו של יחיאל החל את עבודתו במשרד השמאים כעוזר שמאי ובמסגרת עבודתו ביצע נחום עבודות כמו: תיוק מסמכים, הכנת אומדני נזק, ומענה ללקוחות החברה. תוך כדי עבודתו במשרד סיים בהצטיינות את לימודיו בשמאות אלמנטרית, סיקור סיכונים ולימודי גמולוגיה בטכניון. לאחר כעשר שנים נחום ירש את חברת "אלפר שמאים" והחל לתפקד כשמאי ראשי בחברה וכבעלי החברה תוך התייעצות יום יומית עם אביו שהתמנה ליועץ המקצועי בחברה ועזר רבות להמשך מתן השירות המקצועי והאדיב בחברה. ניסיונו של נחום אלפר הלך וצבר תאוצה עם השנים כשהתמנה כבקר ויועץ בתביעות צדי ג' בחברת הביטוח שירביט ,וכיום עובד בשיתוף פעולה מלא עם רוב חברות הביטוח במשק ונותן את שירותיו לתאגידים רבים במגזר הציבורי. במרוצת השנים החל נחום ללמוד קורס שדרני רדיו בבית הספר המקצועי גבע אשר בגבעתיים וזאת בכדי להביא לתודעת הציבור את חשיבות נושא הרכב במדיה התקשורתית. במשך השנים נחום הנחה פינות ותוכניות רבות בתחנות הרדיו השונות בישראל בנושאים כמו: בטיחות הרכב, תאונות דרכים, טיפול בתביעות צדי ג' ועוד.

מזה עשור וחצי Web3D עוסקת ביצירת מיתוג ותדמית לכל סוגי בתי העסק, החל משלב ההקמה דרך עדכונים ותוספות נדרשות ועד לליווי שינוי ושיפור פני החברה ורענון השפה העיצובית והווירטואלית. החברה תעצב לוגוניירת, כרטיסי ביקור, קטלוגים, פולדרים, קלסרים ועוד.

לפרוייקט עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן