אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

מאמר פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG

פיתוח מערכת משלוחים, VONG

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים עבור המסעדה הוויטנאמית, VONG. הפרוייקט כלל אפיון ועיצוב כלל מסכי המערכת, התאמת המערכת לצורכי המסעדה, בדיקות QA וחיבור המערכת לסליקה, לקופות ולהודעות SMS, העלאת המערכת לאוויר ופתיחת הזמנות המסעדה דרך האתר. מערכת ההזמנות נבנתה עם מערכת תפעול נוחה למשתמש כך שעובדי המסעדה יכולים לעדכן את הנתונים בכל מצב קיים.

המסעדה הוויאטנמית הראשונה בתל אביב. המילה "VONG" בוויאטנמית פירושה "בתוך". בתוך האוכל שלנו תמצאו את האהבה שאנחנו חולקים למזון ולאנשים. VONG היא מסעדה וויאטנמית אותנטית אך עדכנית, המשלבת את הטעמים החזקים והחושניים של שווקי וויטנאם בעטיפה מודרנית. תבלינים אקזוטיים ועשבי תיבול טריים כגון כוכב האניס, זרעי השומר, הבזיליקום התאילנדי, הנענע והכוסברה בניצוחם של רוטב דגים איכותי ומיץ הליים, מביאים את הקסם של וויטנאם אל העיר הגדולה.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

לפרוייקט פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן