אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.

טלפון:050-999-5854

מצגות עסקיות | מצגת פלאש: זיווד הצפון

Web3D - עיצוב מצגת - zivud hatzafon presentation

אפיון והכנת מצגת עסקית לחברת זיווד הצפון, תוך הבנת צרכי המצגת וקהל היעד המועדף.

חברת זיווד הצפון בע”מ, החברה המובילה בישראל בתחום ייצור זיווד לתעשיית ההיי-טק,נוסדה בשנת 1996 ומתמחה בייצור זיווד אלקטרוני, זיווד צבאי, זיווד מוקשח ומכלולים מכאניים מדויקים לתעשייה, משלב האפיון ועד למוצר המוגמר.זיווד הצפון משמשת כקבלן ראשי של חברות מובילות מהארץ ומחו”ל מתחומי האלקטרוניקה, רפואה, תקשורת, תעשייה, וציוד צבאי. החברה מספקת את הצורך ההולך וגובר של לקוחות, להעביר את הייצור בשלמותו לידי קבלן ראשי, ובכך להתפנות למשימות פיתוח ושיווק.
החברה מחויבת לצרכיי הלקוח ומסוגלים לספק פתרונות בכל קנה מידה, מבודדים לאלפים, תוך כדי הצעת מגוון פתרונות הנובעים מפס ייצור גמיש.
כוח האדם שלנו מקצועי ואיכותי, זיווד הצפון מעסיקה כ- 60 עובדים, ובהם אנשי מקצוע בתחום ניהול פרויקטים, הנדסה, תכנון ופיתוח, מנהל עסקים וצוות טכני מיומן. מפעל החברה החדיש ממוקם בכרמיאל, בשטח של 3,000 מ”ר, הכולל שטחי ייצור והרכבות ומגוון אמצעי ייצור מתוחכמים. אנו מבטיחים שירות אישי, עמידה בלוחות זמנים, עבודה איכותית ומחירים סבירים.
זיווד הצפון מחויבת לספק ללקוחותיה מוצרים איכותיים ותקינים, נטולי תקלות, העומדים במפרט המוצר ללא סטיות.  זיווד הצפון עומדת בתקן ISO 9001:200ובתקני התעשייה הצבאית, מחלקת בקרת האיכות מבצעת את מיטב המאמצים והביקורות ומוודאת את איכות המוצרים, הציוד, החומרים ופסי היצור על פי הסטנדרטים הנוקשים ביותר ובאופן רציף.

Web3D מתמחה בהנגשת מידע לכל קהל בהתאם לסוג התוכן ולדרישות הלקוח. הכלים העומדים לראשותה הנם נרחבים ומאפשרים הפשטה של תהליכים מורכבים הנדרשים לתצוגה. המצגות מעבירות תוכן רחב ומורכב של מפעלים, ארגונים וחברות גדולות כקטנות באופן בהיר וקל להבנה.
מזה עשור וחצי Web3D צוברת ניסיון עשיר העוסק ב: בניית מצגות עסקיות לבתי עסק, ליזמיםהצגות תכלית ועוד, שילוב אנימציהפלאשאייקוניםPower Point, עם עיצוב ייחודי ומעורר חושים. פיתוח מערכת ניהול תוכן המצגת, עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

לפרוייקט הכנת מצגת – זיווד הצפון

פרויקטים נוספים

בניית מצגת עסקית – Gal Esh פרויקט
בניית מצגת עסקית לחברת HP פרויקט
בניית מצגת עסקית עבור Ludan Group פרויקט
עיצוב מצגות עבור Ludan Group פרויקט
עיצוב מצגות לחברת Ilex Medical פרויקט
בניית מצגת – El-Sight פרויקט
עיצוב מצגות: יעוץ מקצועי – ComBtas פרויקט
בניית מצגת – CheckLight פרויקט

למה אנחנו?

יצירת מצגות עסקיות היא מומחיות שמתגבשת לאחר שנים רבות של ניסיון. בין אם מדובר במצגת למשקיעים, ללקוחות פוטנציאלים או לעובדי החברה, מצגת עסקית ברמה גבוהה נשענת על אפיון מעמיק, עיצוב יצירתי ומסרים מדויקים. אנחנו מתעלים מתודולוגיות וכלים מוכחים מעולם התוכנה על מנת ליצור ללקוחותינו מצגות שעושות שימוש חכם בעקרונות מיתוג ובידול – ועושות את כל ההבדל.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן