אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.

טלפון:050-999-5854

מצגת עסקית: Teranis

Web3D - Web3D - מיתוג עסקי - סרטון teranis

עסקית משולבת אנימציה לחברת ‘Teranis‘ זירת המסחר בישראל. המצגת מבוססת פלאש מציגה את יכולות החברה בצורה יעילה וייחודית, וכוללת וויזואליזציה של תהליכים ותרשימים לצורה גרפית ברורה ובהירה לקהל המשקיעים וצופי המצגת. בנוסף לבניית המצגת,Web3D ביצעה עבודת מיתוג לחברה הכוללת עיצוב לוגו, רול אפ, עיצוב פליירים –  ברושורים, להצגת ייחודיות החברה ומתן שירותיה לקהל הלקוחות.
מערכת TERANIS, מתוכננת להיות זירת הסחר האלקטרונית הראשונה, שתקשר בין חברות, גדולות כקטנות, לשוק הגלובאלי על פלטפורמת B 2 M – Business to Market ללא צורך בתפירת אתר ייעודי לכל חברה בעלות גבוהה ובתועלת נמוכה יחסית. המערכת תתמוך בכל מגוון תהליכי הייצור, הרכש והשירותים הקיימים בשוק. ספקים יסוקרו ע”י צוות המהנדסים של TERANIS כתנאי להצטרפותם למערכת. כל ספק יקבל ציון התחלתי ותשמר עליו היסטוריה של חוות דעת והמלצות שיוגשו ע”י לקוחות שעבדו עימו. מערכת מהירה של הגשת הצעות מחיר, תאפשר לספקים להגיש במהירות ובקלות רבה מספר רב של הצעות מחיר ולהשיג עבודות שלא היו זמינות להם בעבר. מערכת TERANIS,  תאפשר איתור לקוחות וספקים באופן חופשי וגלובלי. לקוחות המחפשים ספקים, יוכלו לפרסם את בקשות הרכש או היצור שלהן ולקבל הצעות רכש מכלל הספקים במערכת או מהספקים המועדפים עליהם. הצעות המחיר תדורגנה ע”י המערכת לפי הקריטריונים שהגדיר הלקוח ובכללם, מדדי שביעות רצון מצטברים אודות הספקים. כמו כן, מסופקת מערכת מתקדמת לניהול קשר פשוט ומיידי בין לקוחות וספקים.
מזה עשור וחצי Web3D צוברת ניסיון עשיר העוסק ב: בניית מצגות עסקיות לבתי עסק, ליזמיםהצגות תכלית ועוד, שילוב אנימציהפלאשאייקוניםPower Point, עם עיצוב ייחודי ומעורר חושים. פיתוח מערכת ניהול תוכן המצגת, עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

לפרוייקט מסחר אלקטרוני – Teranis

פרויקטים נוספים

בניית מצגת עסקית – Gal Esh פרויקט
בניית מצגת עסקית לחברת HP פרויקט
בניית מצגת עסקית עבור Ludan Group פרויקט
עיצוב מצגות עבור Ludan Group פרויקט
עיצוב מצגות לחברת Ilex Medical פרויקט
בניית מצגת – El-Sight פרויקט
עיצוב מצגות: יעוץ מקצועי – ComBtas פרויקט
בניית מצגת – CheckLight פרויקט

למה אנחנו?

יצירת מצגות עסקיות היא מומחיות שמתגבשת לאחר שנים רבות של ניסיון. בין אם מדובר במצגת למשקיעים, ללקוחות פוטנציאלים או לעובדי החברה, מצגת עסקית ברמה גבוהה נשענת על אפיון מעמיק, עיצוב יצירתי ומסרים מדויקים. אנחנו מתעלים מתודולוגיות וכלים מוכחים מעולם התוכנה על מנת ליצור ללקוחותינו מצגות שעושות שימוש חכם בעקרונות מיתוג ובידול – ועושות את כל ההבדל.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן