אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

עיצוב לוגו, מיתוג עסקי: קונטק

contec, בית חכם, מיתוג עסקי

מיתוג עסקי לחברת ‘קונטק‘, עיצוב לוגו חדש, המשלב בין קונספט הבית החכם, לוח מקשי מגע וקידמה טכנולוגית. תוך הדגשת 2 צבעים עזים (שחור ואדום). הלוגו יושם בפלייר שיווקי להגדלת המכירות, ובעיצוב קטלוג ייחודי ומרשים בן 16 עמודים. שיקדם בצורה הטובה ביותר את שיווק המוצר, עבודת המיתוג כללה בניית אתר חדש לחברה שממחיש את עבודת המוצר – בית חכם.
קונטק‘ הינה חברה ישראלית אשר מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות אוטומציה ושליטה למגזר הפרטי והקבלני, בארץ ובחו”ל. החברה, אשר הוקמה בשנת 2003 מציעה קשת של פתרונות בתחום האוטומציה והשליטה מרחוק בתחום החשמל החכם . מערכת הבית החכם משתלבת בתשתיות הבית או המבנה תוך שמירה על מראהו הרגיל ומעניקה שליטה מלאה ע”י אמצעים טכנולוגיים שונים.
בית חכם מאפשר ניהול חשמל מתקדם על ידי שליטה ואוטומציה מקרוב ומרחוק. בבית החכם מערכת מרכזית מתחברת אל התקני חשמל כמו תאורות, תריסים, מזגן או דוד ומקשרת בינם לבין המשתמש באופן ידידותי.כל התקן ניתן להפעלה באמצעות מפסק קיר, מסך-מגע או טלפון חכם, כאשר ‘התנהגות חכמה’ מתממשת במספר אופנים, לדוגמה: ביצוע תרחישים קבועים מראש, תזמון אוטומטי של פעולות (ע”י שעון), יצירת סביבה אינטרקטיבית (ע”י חיישנים) ועוד.
  Web3Dאחת החברות הוותיקות בעולם האינטרנט והתוכנה, מציגה את Web3D-Basic מערך מוזל של תבניות לבניית אתרים לבעלי עסקים קטנים עד בינוניים, אתרים מותאמים לצרכי הלקוח, שיעזרו להגדיל את קהל הלקוחות באופן משמעותי.
החברה עוסקת בהקמת אתרים, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילוב אנימציהפלאש, אייקונים, הדמיות תלת מימד, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים. תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות ומערכת ניהול תוכן  עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

לפרוייקט עיצוב לוגו, מיתוג עסקי: קונטק

פרויקטים נוספים

קונספט שיווקי – א. א. לייזר פרויקט
מיתוג אפליקציה – SpeedApp פרויקט
מיתוג עסקי – תות פרויקט
מיתוג עסקי | עיצוב גרפי: Gal Esh פרויקט
עיצוב גרפי – שיפור מיגון יזמות ובנייה פרויקט
עיצוב לוגו, מיתוג עסק:  זהבית שפיצר זוהר פרויקט
עיצוב לוגו – GBooking פרויקט

למה אנחנו?

ב-20 השנים האחרונות, מעניקה Web3D ללקוחותיה שירותי מיתוג ומיצוב עסקי חכמים ויצירתיים. אנחנו מומחים לאפיון גרפי מדויק של צרכי הלקוח, תוך הבלטת חוזקותיו וערכיו המוספים. בין אם מדובר בעיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב לוגואים, עיצוב מצגות או אנימציה לסרטי תדמית, המעצבים המוכשרים שלנו יוצרים שפה אחידה שיוצרת עניין ומשיכה בקרב קהלי יעד מגוונים.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן