אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

קונספט שיווקי – א. א. לייזר

Web3D - מיתוג עסקי - א.א. לייזר

טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת ייצור סדרתי וייצור ייחודי של דגמים ומוצרים ברמת גימור מושלמת תודות לפעולות חיתוך, צריבה, המבוצעות באמצעות קרן הלייזר. תהליכים אלו מלווים במתן מענה פרקטי ועיצובי נוסף כגון מניפולציית כיפוף בחומרי הגלם השונים. איכות המוצרים והדגמים, עמידותם ואיכותם הוויזואלית והאלגנטית מוגשים בחבילה ייחודית אחת של חברת א. א. לייזר.

כיצד קונספט ייחודי הופך למציאות?

ייחודיות השירות של החברה מוצאת ביטוי ביכולת המקצועית והמעשית של הצוותים לספק שירות מלא בכל שלב של תהליך עיצוב המוצר וייצורו. גולת הכותרת של החברה היא מומחיות ראויה לשמה בחיתוך לייזר בפרויקטים אמנותיים ייחודיים בעלי טאצ' אישי מוצהר של הלקוח.
החברה מבצעת חיתוכי לייזר, חריטה וצריבה במגוון רחב של חומרים, ומסוגלת לייצר תוצר מוגמר מורכב ומעודן כמו גם רחב ואינטנסיבי. כל חלום עיצובי, רעיון וקונספט מתגבש מקבלים מענה מרגע העברת הקובץ אל המומחים בתחומם. הלקוח מלווה מתחילת הדרך ומסתייע בבעלי מקצוע מנוסים בעלי מעוף. הפרויקט תם רק לאחר אישורו של הלקוח ושביעות רצונו באשר לתוצאה.

מענה מקצועי לדגמים ייחודים ולייצור סדרתי

החברה מייצרת מוצרים ודגמים חד פעמיים, וגם מבצעת ייצור סדרתי של דגמים זהים מדויקים. הייצור עומד בתקנים המורשים והמוצר בעל רמת גימור ללא דופי. בין היתר מייצרת החברה חלקי אחסון, חלקי מכונות וחלקים המיועדים לתעשייה ולמסחר הנדרשים לרמת עמידות בבלאי גבוהה במיוחד, חיפויי קירות דקורטיביים, שערים (כולל אוטומטיים וחשמליים), מעקות וגדרות, וכן נותנת מענה מקצועי בענף אדריכלות הנוף (פיסול סביבתי ועוד).

מאגר לקוחות מתרחב

בין לקוחות החברה: בתי עסק וחברות מתחום התעשייה והמסחר, מעצבי פנים, קבלני בניין ואדריכלים, מעצבים תעשייתיים, מרכזי הסעדה ואירוח, יצרני רהיטים ולקוחות פרטיים. תודות למקצועיות ראויה לשמה המבוססת על ידע רחב וניסיון עשיר, מספקת החברה שירות אמין ומהיר בתחום חיתוך הלייזר ובתחומים הנלווים לו (כיפוף, צריבה וחריטה).

לפרוייקט קונספט שיווקי – א. א. לייזר

פרויקטים נוספים

קונספט שיווקי – א. א. לייזר פרויקט
מיתוג אפליקציה – SpeedApp פרויקט
מיתוג עסקי – תות פרויקט
מיתוג עסקי | עיצוב גרפי: Gal Esh פרויקט
עיצוב גרפי – שיפור מיגון יזמות ובנייה פרויקט
עיצוב לוגו, מיתוג עסק:  זהבית שפיצר זוהר פרויקט
עיצוב לוגו – GBooking פרויקט

למה אנחנו?

ב-20 השנים האחרונות, מעניקה Web3D ללקוחותיה שירותי מיתוג ומיצוב עסקי חכמים ויצירתיים. אנחנו מומחים לאפיון גרפי מדויק של צרכי הלקוח, תוך הבלטת חוזקותיו וערכיו המוספים. בין אם מדובר בעיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב לוגואים, עיצוב מצגות או אנימציה לסרטי תדמית, המעצבים המוכשרים שלנו יוצרים שפה אחידה שיוצרת עניין ומשיכה בקרב קהלי יעד מגוונים.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן