אינטרנט. דיגיטל. מיתוג.

WEB3D מלווה חברות וארגונים בארץ ובעולם מזה 24 שנים.

אודות Web3Dלתיאום פגישה
web3d

יש לכם התלבטויות כיצד לשפר את הביצועים העסקיים שלכם?

מעל 20 שנות ניסיון מאפשרות לנו להוציא אתכם מהתקיעות ולהעלות אתכם לשלב הבא. בעזרת ליווי אישי, יחס משפחתי, מקצועיות וחדשנות נפרק יחדיו את החסמים להצלחה ונבנה אתכם את התקשורת השיווקית הנכונה ביותר עבור העסק שלכם. נסייע לכם לנווט את הספינה העסקית שלכם לכיוון הנכון, לנצל את תקציב השיווק שלכם באופן המיטבי ולקבל החלטות עסקיות נכונות, והכל – במקום אחד, מה שמאפשר הפחתת עלויות ופחות "ריצות".

זקוקים לפתרון אינטרנט
או מוצר דיגיטלי ?

מתלבטים לגבי אתר האינטרנט שלכם? החנות הווירטואלית לא מוכרת כמו שאתם רוצים ? יש לכם רעיון לשיפור תפעול העסק ? או שאתם יזמים ברוחכם ועוד לא מצאתם את הפרטנר המתאים. אנו חברת בניית אתרים שתלווה אתכם לפתרון האידיאלי.

"מעריכים את רמת השירות והנכונות שלכם לענות על כל דרישה"

ד"ר דוד כץ, מנהל מקצועי
universita

ומה עם מיתוג
ומיצוב החברה?

אנחנו נלווה אתכם בתהליך שיבדיל אתכם מהמתחרים וימקסם את הנוכחות שלכם במרחב העסקי, ובעולם הדיגיטלי. יחד נבחר את הנראות החדשה שלכם, ונלווה אתכם בשירותי גרפיקה ומיתוג בשפה אחידה, ייחודית ומושלמת עבורכם.

"עבודות מורכבות ברמה גבוהה, עם שירות והתאמה לצרכים"

ד"ר שלומי אלבני
Israeli_Ministry_of_Health_logo

ומה זה בכלל
תקשורת שיווקית?

בין אם אתם מתקשרים עם המצגת, או חולמים על סרטון תדמית עוצמתי, או שהדמיה ריאליסטית בתלת מימד תמחיש את הפרויקט שלכם טוב יותר. אנחנו הכתובת.

"יצירתיות האנשים הביאה לתוצאות מצוינות ואיכותיות כגודל הציפייה"

עו"ד אריק מגל, סמנכ"ל שיווק
mfix
אוטבריין קידום אורגני פייסבוק Google ADS לינקדאין אינסטרגם טאבולה YouTube

שיווק דיגיטלי

עולם שלם דיגיטלי – במקום אחד

אנחנו לא רק חברה לקידום באינטרנט, או משרד שיווק דיגיטלי, אנחנו סוכנות דיגיטל 360. יכולת הניתוח ברמה האסטרטגית, הובלת תהליכים ברמה האופרטיבית תוך ביצוע יעיל ברמה הטקטית - תוביל את החשיפה של המותג שלכם כך שיגיע לאדם הנכון, תוך צפייה במודעה הטובה ביותר, ולחיצה שתוביל לעמוד שינטרל את כלל ההתנגדויות וישר יוביל להמרה ! רוצים לדעת איך ? לחצו על הפלטפורמות השונות, או כנסו

פרסום בפייסבוק

פרסום מדויק ורחב, לכל אדם

פייסבוק הינה אחת הפלטפורמות היעילות ביותר בעולם הפרסום הדיגיאטלי. היכולת לטרגט קהל יעד ברמה מאוד מדויקת וזהה, יחד עם היכולת להגיע לקהלי יעד חדשים ודומים, הופכת את הפלטפורמה לכלי עסקי אפקטיבי לחשיפת המותג שלכם.

פרסום באינסטרגם

חשיפה, מיתוג, אווירה

האחות הוויזואלית של פייסבוק, אינסטגרם יעילה בהגדלת החשיפה עבור המותג שלכם, האפשרות לחשיפה באמצעות אמצעי וויזואלי תורמת להעברת האווירה, המסר והשפה המיתוגית של המוצר שלכם.

פרסום בלינקדאין

פילוח מדויק של קהל יעד

לינקדאין הינה פלטפורמה אפקטיבית ויעילה עבור קמפיינים מדויקים תוך מיקוד בקהל יעד ממוקד, תוך העברת מסר חד שיגיע ישירות לאדם הנכון בזמן הנכון.

Google ADS – GDN and GSN

חשיפה ממוקדת ומיידית או רחבה

כלי החיפוש של גוגל (מודעות חיפוש) הינו הכלי האפקטיבי ביותר להגעה לקהל יעד מדויק, המעוניין בשירות המותג שלכם בטווח הזמן המיידי. השימוש בכלי פרסום הבאנרים של גוגל, מקנה שליטה אפקטיבית בשיווק חוזר או חשיפה ברמה רחבה בעלות נמוכה לקהל יעד פוטנציאלי חדש.

קידום אורגני

SEO קידום לתוצאות לטווח ארוך

מדיניות הקידום של גוגל לתוצאות הטבעיות הראשונות בעמודי החיפוש, מושפעות באופן בניית האתר שלכם ומידת התאמתו לכללי הבניה של גוגל, ומכמות ההמלצות הדיגיטאליות על האתר שלכם (Backlinks). ההשקעה הינה טבעית ונכונה לכל ארגון או חברה, ותוביל לROI בטווח הזמן הבינוני.

פרסום בYouTube

חשיפה רחבה ויעילה למותג

השימוש בכלי הפרסום של יוטיוב, אפקטיבי להגדלת החשיפה של המותג שלכם, תוך פילוח מדויק של קהל הצופים, בדומה לפייסבוק, אין כמעט אדם שלא עושה שימוש ביוטיוב, לכן ניתן להגיע לכל אדם עם המסר הנכון עבורו.

פרסום בטאבולה

מיקוד באמצעות תוכן ממומן

השימוש בכתבת תוכן ממומנת אפקטיבית בשימוש במאמר מדויק ונכון, במידה והכותרת והתקציר יידע לפלח את האדם הנכון שילחץ לקריאת הכתבה, ניתן להגיע לקהל לקוחות חדש והגדלת החשיפה למוצר או שירות שקהל היעד לא הכיר בקיומו.

פרסום באוטבריין

מיקוד באמצעות תוכן ממומן

השימוש בכתבת תוכן ממומנת אפקטיבית בשימוש במאמר מדויק ונכון, במידה והכותרת והתקציר יידע לפלח את האדם הנכון שילחץ לקריאת הכתבה, ניתן להגיע לקהל לקוחות חדש והגדלת החשיפה למוצר או שירות שקהל היעד לא הכיר בקיומו.

32% הינו ממוצע אחוז הלקוחות הנוטשים באתרים שאנחנו בונים

כמה כללי אצבע: 26-40 אחוז הם תוצאה מצוינת. 41-55 אחוז הם תוצאה טובה. 56-70 אחוז הם מעל הממוצע ומטה.
אחוז לקוחות נוטשים מייצג באופן הפוך את אחוז הלקוחות שנוטשים את האתר שלכם מבלי לבצע שום פעולה בשום עמוד.
אנחנו מתמחים בבניית עמודי אינטרנט שמעבירים את המסרים הנכונים, לקהלי היעד הנכונים, ועל ידי כך משפרים בצורה משמעותית את אחוזי הנטישה באתרים שלנו.

ממוצע זמן השהייה באתרים שלנו הוא 3:42 דקות

זמן השהייה הממוצע להשגת המרה הינו 2-3 דקות. ככל שזמן השהייה ארוך יותר כך הסיכוי ליצירת קשר או רכישה גבוה יותר.
זמן השהייה הינו אקוטי לבחינת קהל היעד האפקטיבי באתר שלכם, במידה והינכם נדרשים להציג את אופי השירות שלכם, ולהסביר את הערך המוסף שלכם על פני המתחרים בענף, בניית נכונה של עמוד אינטרנט מובילה לטיפול בהתנגדויות והעברת מסרים נכונה ואפקטיבית.
זמן שהייה ארוך מעיד על אפיון נכון ואפקטיבי לאתר האינטרנט שלכם, ובזה אנחנו מצטיינים.

אחוז ה-CTR הממוצע בקמפיינים שלנו הוא 4.71%

אחוז ה-CTR (Clickthrough Rate), אחוז הקלקה לעומת חשיפה, הממוצע בעולם הינו 1.91% במודעות גוגל, במודעות פייסבוק 0.9%.
אנו דואגים לפרסם לקהל היעד הנכון ביותר, בתזמון המתאים ביותר, עם המודעה האפקטיבית ביותר
ועל ידי כך עוזרים להגיע לאחוזי הקלקה טובים יותר.

בניית אסטרטגיית שיווק מזנקת את החברה במינימום 25% במחזורבניית אסטרטגיית שיווק

היא חוסכת תקציב ולא מעלה אותו. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו ראשית כל בבניית אסטרטגיה נכונה ואפקטיבית, הן בשפת המותג, בבניית התשתית הדיגיטאלית הנכונה, והן בבניית תוכנית שיווק דיגיטאלית חכמה ומדויקת.

שקף אינפטגרפיקה במצגת נקלט ב 70% יותר משקף עם טקסט ותמונהשקף אינפטגרפיקה במצגת

מצגת עסקית מתחילה באפיון נכון, הגדרה מדויקת של קהלי היעד והמסרים השיווקיים, תוך חלוקה לשקפים תוך בחירת האמצעי הוויזואלי הנכון ביותר בין אם מדובר באינפוגרפיקה, אנימציה, תלת מימד או פשוט עיצוב נכון.

עיצוב ייחודי לעמוד מעלה את אחוז ההמרה ב-30%עיצוב ייחודי

השימוש בתבנית או בעיצוב מוכן, מוריד את הסיכוי למכירת המוצר, או יצירת קשר עם השירות המוצע. אפיון שיווקי נכון ועיצוב ייחודי – לכל עמוד ודף נחיתה לאתר שלכם, יוביל לטיפול בהתנגדויות הגולש באתר שלכם ועל ידי כך יוביל להמרה.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
איקון טלפון