עמוד בית » אודות Web3D

אודות Web3D

העשייה שלנו, ההצלחה שלכם.

הכירו את המשפחה

למעלה מ-25 שנה שחברתנו נמנית עם החברות המובילות והוותיקות במשק הישראלי במתן פתרונות יצירתיים, דינמיים ומורכבים בתחומי האינטרנט והתוכנה, השיווק הדיגיטלי והאסטרטגיה, המיתוג והעיצוב הגרפי וכלל מוצרי המולטימדיה (מצגות עסקיות, סרטי תדמית ואנימציה, והדמיות תלת מימד).

עם השנים, התמקצענו בכל תחום פעילות בחברה והפכנו אותו למקצוע שלם עם מיומנויות ייחודיות. תוצרי החברה מגבירים את חשיפת הלקוח לקהל הרחב, ממצבים את תדמית המותג ומדגישים את נוכחותו במרחב הדיגיטלי והממשי כאחד. תמהיל קהל לקוחותינו מונה גופים ממשלתיים וביטחוניים, תאגידים וחברות גדולות ובינוניות במגוון תחומים: תעשייה, שירותים, בידור, ביטחון, רפואה, חינוך, קהילה, נדל”ן, פיננסים, ייעוץ, היי-טק ועוד. Web3D שמחה ללוות עסקים המציתים את הדמיון וחולקים את אותה תשוקה להצלחה.
תמונה מייצגת של הכירו את המשפחה

היסטוריה

Web3D הוקמה בשנת 1997 והייתה חברת בניית אתרים מהראשונות בישראל. החברה הוקמה על ידי לינה שניידרמן, מומחית GUI שעסקה בהדרכה והוראה בתחום התוכנה ובאפיון ממשקי עבודה ואינטרנט במוסדות להשכלה גבוהה בארץ.

בתחילת דרכה, התמקצעה Web3D בבניית אתרי אינטרנט ומצגות מולטימדיה המשלבים גרפיקה מתקדמת, אנימציה ותלת מימד, תוך מתן שירותי ייעוץ והדרכה לחברות, למוסדות, לגופים ולאנשים פרטיים. בעשור האחרון החברה מנוהלת על ידי אלון שניידרמן, בוגר 8200 ומשרד רוה"מ, תוך בידול והתמקצעות באסטרטגיה דיגיטאלית, ובליווי תהליכי הקמה וטרנספורמציה דיגיטאלית. וכך למעשה, שמר על צביונה הייחודי של החברה בנוף חברות בניית האתרים והפיתוח בישראל – ראשית אפיון UI UX ורק לאחר מכן פיתוח והקמה. כיום Web3D הינה אחת מחברות האינטרנט המצליחות והגדולות בישראל, עם קהל לקוחות עשיר ומגוון מכלל התעשיות בארץ ובעולם.

מתודולוגית עבודה

אפיון חווית המשתמש ויצירת פרוטוטיפ הינו מרכיב חיוני להצלחת הפרויקט, אך לצד תהליכי חשיבה נכונים, אנחנו ב-Web3D מאמינים שתכנון וביצוע נכון של תהליך ההקמה, הינו המרכיב המרכזי המשפיע על עמידה בלוחות זמנים, גורם לצמצום שגיאות וחוסר הבנה, ויוצר תהליך נכון יותר מול הלקוח.

תהליכי החניכה לעובדים חדשים בחברה מנוהל באמצעות תיק חפיפה מסודר, והקפדה על מעל 30 תהליכי בדיקה (צ'ק ליסטים) הפזורים לאורך שלבי הקמת הפרויקט. כל פרויקט מוטמע, מנוהל במערכת Monday וכלל התקשרות מול הלקוח, ואיסוף החומרים נשמר על גבי המערכת בתיק לקוח ייעודי – שקוף לצפייה ועריכה ללקוח. לכל פרויקט נבנה גאנט ייעודי, עם הערכה ריאלית למימוש הפרויקט. בסוף כל תהליך נעשה תחקיר בסיסי עם מנגנון להפקת לקחים והטמעתם בפרויקטים הבאים.
תמונה מייצגת של מתודולוגית עבודה

חזון וערכים

Web3D הוקמה מתוך מטרה לעזור וללוות חברות בארץ ובעולם, בתהליך טרנספורמציה דיגיטאלי נכון ויעיל. החזון שלנו הוא לסייע לחברות, לעסקים ולמוסדות בישראל, להצליח ולשגשג באמצעות שימוש נכון ומדויק בפלטפורמות והכלים הדיגיטאליים העומדים לרשותם.

אנו שואפים לייצר שותפות אמיתית עם לקוחותינו, המבוססת על תוצאות וערך מוסף הדדי שנמדד לאורך זמן. כעסק משפחתי, היחס שלנו לעובדים הוא כצוות משפחתי הטרוגני אחד, והיחס לכל לקוח הוא כאחד – יחס משפחתי, שירות אישי ומתן מענה ישיר ומדויק לכל טענה או בקשה, בדגש על בניית אסטרטגיה נכונה וליווי צמוד להגעה ליעד.
תמונה מייצגת של חזון וערכים

המתכון שלנו לצוות מנצח

ההון האנושי הוא שעושה את החברה למה שהיא. היצירתיות, הכישרון, האהבה למקצוע והידע של העובדים הם מנועי הצמיחה של החברה. כשהדור השני עובד בחברה לצד הדור הראשון, אין פלא שהעובדים כמו גם הלקוחות נהנים מיחס אישי ועבודה באווירה משפחתית. מוכנים להכיר את המשפחה טוב יותר? צוות החברה

תמונה מייצגת של המתכון שלנו לצוות מנצח
השאירו הודעה
שיחת ווצאפ שיחת טלפון