אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

חדש – בניית אתר לרופא השיניים ד"ר יורם מילר

No items found

בניית אתר תדמיתי לרופא השיניים ד"ר יורם מילר.  בניית האתר נעשתה לאחר שדרוג האתר הישן של הלקוח שנעשה במקביל למיתוג בית העסק. האתר החדש נבנה בהמשך לקונספט  שיווקי שנוצר,  ויישמה אותו לאורך עמודי האתר. האתר החדש, מותאם למכשירי סמארטפון וטאבלטים באופן ייחודי.
בנוסף נעשה עבודת קידום אורגני לאתר – SEO, תוך התאמת מרכיבי האתר כולל התכנים למילות החיפוש שנבחרו.

מרפאת השיניים בהנהלתו של ד"ר יורם מילר ממוקמת בנוף פסטורלי בזכרון יעקב. הייחודיות של מרפאת ד"ר יורם מילר: 'המילה האחרונה' באסתטיקת השן – אנו מספקים למטופלינו את "המילה האחרונה" בתחום אסתטיקת השן כולל יישור שיניים שקוף, שימוש בכתרים ללא מתכת, ועוד. תפסיקו להתבייש ותחזרו לחייך בשמחה כשאתם נהנים מאיכות החיים הטובה שאתם ראויים לה ויכולים להשיגה בעזרתנו. אבזור המרפאה במיטב הטכנולוגיה – במרפאת ד"ר מילר מיושמים חידושים טכנולוגיים מתקדמים כ: הרדמה ללא מזרק, צילום שיניים דיגיטלי ועוד.
השימוש בחידושים הטכנולוגיים שמדע רפואת השיניים מאפשר לנו תורמים לטיפול נינוח יותר עם פחות כאבים, ועוזר להגיע לתוצאות מיטביות. ממשיכים לשמור על קשר – במרפאת ד"ר מילר אתם מקבלים מענה גם בשעות לא שגרתיות, מעבר לשעות הקבלה הרגילות של המרפאה, גם בסופי שבוע וחג, 7 ימים בשבוע.
חזון הרופא הוא ערכים של מקצועיות, חדשנות, מצוינות, אמינות, מתן שירות ואהבת האדם. ובהתאם לכך, במרפאה מושם דגש רב על יחס אישי ומענה לכל שאלה.

 [custom_link text="אתר האינטרנט החדש ד"ר יורם מילר" url=" http://drmuller.co.il/"]

עבודות נוספות:


ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן