אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

חדש – בניית אתר אדריכלית זהבית שפיצר זוהר

No items found

בניית אתר  תדמיתי לאדריכלית זהבית שפיצר זוהר, המבליט את העיצובים השונים של האדריכלית, כלל האתר ניתן לעריכה באופן דינאמי על ידי מערכת ניהול תוכן מתקדמת, כלל התמונות בעמודי: פרוייקטים, עמוד הבית ועמוד גלרייה ניתנים לעריכה ושינוי.  כמו כן, Web3D ביצעה עבודת מיתוג: כרטיסי ביקור, עיצוב לוגו וניירת.  קונספט העיצוב לאורך האתר ולאורך המיתוג, מבטא וממשיך את סגנון העיצוב של האדריכלית, זהבית שפיצר זוהר.

המשנה האדריכלית של המשרד הינה home is where the heart is. הגישה האדריכלית הינה הומנית, הרואה את האדם, הלקוח, היזם, כמרכז העשייה האדריכלית. ככזו, גישת המשרד הינה ראייה אינטרדיסציפלינרית, הרואה את מקומו של האדריכל כצינור מתווך בין הרעיון והמימוש. מתוך אמונה מליאה שאדריכלות הינה מארג של הבנות חלל,משחקי אור וצל, דינמיות של פנים וחוץ, משרדנו שם דגש על היותו one stop shop הפורש בפני הלקוח מגוון פתרונות אדריכליים ברוח האדריכלות המודרנית, דרך עיצוב פנים הדוגל בגישה פרקטית , פרגמאטית ודקורטיבית כאחד, וכלה בתכנון נוף המשקף את האמת האדריכלית של המבנה כחלק ממארג סביבתי. הכשרתה של אדריכלית זוהר בשלושת התחומים מייצרת אמירה אחידה ומענה שלם ללקוח.

[custom_link text="אתר זהבית שפיצר זוהר" url=" http://zehavit-arch.co.il/"]


ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן