אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

GUI אייקונים: Ecamp

ecamp, מיתוג באינטרנט, מיתוג ושיווק

עיצוב אייקונים במסגרת פרוייקט בניית אתר, למחנה הקיץ 'Ecamp', בניית האתר נעשה לאחר עבודת אפיון לדרישות קהל הגולשים, גילאי הגולשים, המידע המוצג, שפת העיצוב, ואופן הזנת התכנים. האתר כולל מערכת ניהול תוכן להזנת ועדכון תכנים דינאמיים בעל קו עיצוב ייחודי המבליט את פעילויות ויתרונות האתר. המערכת כוללת שליחת ועיצוב ניוזלטר מעוצב באופן ייחודי.

בכל קיץ, חניכי איקמפ מישראל ומ-30 מדינות שונות ברחבי העולם מתכנסים כדי לפתח את הקישורים הטכנולוגיים והיצרתיים שלהם, לגלות את נפלאות עולם ההיי-טק הישראלי וליצור חברויות וקשרים שישארו איתם לכל החיים. זו הזדמנות לחניכים לבלות שבועיים הרחק מהבית, בתנאי פנימייה מלאים ולעבור חוויה מעצבת חיים. ה-מחנה קיץ שם דגש על צמיחה אישית של כל חניך וחניכה כמו גם על גיבוש קבוצתי, כך שבתום כל מחזור נוצרת משפחה תוססת ויצירתית. התוכניות החדשניות והמודולריות שלנו בשילוב עם מגוון אפשרויות בחירה, מאפשרות לכל חניך וחניכה לבחור סדנאות טכנולוגיות אותן היא או הוא רוצים ואוהבים. התוכניות של eCamp מאתגרות ומותאמות לילדים ולבני נוער העולים לכיתות ב' עד י"ב. האווירה המשפחתית והחמה מאפשרת לחניכים שמגיעים בפעם הראשונה למחנה להרגיש בבית, ממש כפי שמרגישים חניכים המגיעים לאיקמפ שנה אחר שנה.

לפרוייקט GUI אייקונים: Ecamp

פרויקטים נוספים

אפיון GUI, עיצוב אפליקציה – Ubus פרויקט
אפיון UI, UX | עיצוב אפליקציה: Smart4Home פרויקט
עיצוב אפליקציה | אייקונים: UI, UX, GUI – משחק Ice פרויקט
אפיון UX, UI | עיצוב אפליקציה – Tag & Find פרויקט
אפיון | עיצוב אפליקצייה – BELONG פרויקט
עיצוב UI, הדמיית אפליקציה – SpeedApp פרויקט

למה אנחנו?

עם מתודולוגיות עבודה מתקדמות, כלים מעולם ההיי-טק וצוות מומחים שחי ונושם קדמה טכנולוגית, Web3D הינה ממובילי תחום פיתוח האפליקציות ללקוחות עסקיים. אנחנו שמים דגש על אפיון מעמיק, חוויית/ממשק משתמש (UI/UX) אינטואיטיביים וממשק גרפי (GUI) שמניע גולשים לפעולה. והכי חשוב: אנחנו מבינים מצוין את הצרכים העסקיים שלכם- ויודעים לתת להם ביטוי הולם.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן