אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.

טלפון:050-999-5854

KAYA – מיתוג עיסקי | עיצוב תערוכות | גרפי | רולאפ

Web3D | מיתוג עסקי : KAYA

מיתוג עסקי לחברת Kaya Instruments העוסקת בהנדסת מכשירים, חומרה ותוכנה.

Kaya Instruments הינה חברה בבעלות פרטית הממוקמת בישראל. החברה מתמקדת בלהיות ספקית גלובלית של מגוון מוצרי הנדסה ושירותים לשוק מכונות הראייה. כל הניב מתהליך המו"פ קפדן שלנו.

Kaya Instruments  מעסיקה מהנדסי יישום, אמינים ומקצועיים עם עשרות שונות ניסיון. במידת הצורך, הם יספקו ללקוח הבנה טכנית עמוקה יותר, תמיכה, עזרה ותיעוד של המוצרים שנרכשו או פותחו.

Kaya Instruments פועלים בהתאם לערכי הליבה של העצמת העובדים, בכדי להגיע למטרות דרך פעולה מתחשבת ומכרעת. אנו מחויבים לספק איכות גבוהה ומוצרים במחיר סביר, כדי להתאים את ציפיות הלקוחות. אנו פועלים בדרגה הגבוהה ביותר של יושרה כלפי לקוחותינו ושותפינו עסקיים.

קו המוצרים של Kaya Instruments מורכב מחומרת קניינית, הקשחה ותוכנה. אלה הם מוצרים חכמים ליישומי חזון מכונות תעשייתיות בחוד החנית של טכנולוגיה. המערכות שלנו מצוידות בתצורות אוניברסליות, מותאמות אישית או לשינוי מהיר של מספר מודולים, ולכן, הנ"ל הופך את המוצרים למתאימים למגוון מוצרים.

מוצרי Kaya Instruments נבדקים, עוברים אימות ומכוילים עם סט מלא של ציוד בדיקת דיוק, ברמה הגגבוה שאפשר, מוסמכיםלהבטיח איכות גבוהה, עמידות ויעילות. מיותר לציין כי כלל המוצרים נבדקים טרם השחרור ללקוח.
Kaya Instruments מספקת ערובה נגד פגמי תכנון וייצור של פתרונות שפותחו. החברה תמיד זמינה לתת תמיכה והדרכה אם מתעוררת בעיה.

Web3D מבססת את הצלחת לקוחותיה על ניסיון מוכח בתחום המיצוב והמיתוג מזה יותר מעזור וחצי. דיוק באיסוף הצרכים של בית העסק תוך התמקדות בחוזקות ובחולשות שלו מאפשר למומחים בתחום המיתוג למקד את תשומת הלב של הצרכנים, קהל היעד, בייחודיות העסק לעומת שאר המתחרים. מיתוג העסק מתבטא בעיצוב לוגו, ניירת, כרטיס ביקור, קטלוגים, פולדרים, קלסרים ברמה הבסיסית, ועד לעיצוב דוכן לתערוכה, שילוט, רול אפ ועוד.

לפרוייקט מיתוג עסקי – עיצוב לתערוכות – KAYA

פרויקטים נוספים

קונספט שיווקי – א. א. לייזר פרויקט
מיתוג אפליקציה – SpeedApp פרויקט
מיתוג עסקי – תות פרויקט
מיתוג עסקי – יהודה ליכט פרויקט
עיצוב גרפי לדפוס – קטלוג מוצרים של Uniflex פרויקט
עיצוב אריזה – מותג בובות – TOFI Doll פרויקט
עיצוב גרפי לדפוס: יצירת חוברת – המכללה הטכנולוגית תל-חי פרויקט
עיצוב לוגו – המרכז הרפואי אסף הרופא פרויקט

למה אנחנו?

ב-20 השנים האחרונות, מעניקה Web3D ללקוחותיה שירותי מיתוג ומיצוב עסקי חכמים ויצירתיים. אנחנו מומחים לאפיון גרפי מדויק של צרכי הלקוח, תוך הבלטת חוזקותיו וערכיו המוספים. בין אם מדובר בעיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב לוגואים, עיצוב מצגות או אנימציה לסרטי תדמית, המעצבים המוכשרים שלנו יוצרים שפה אחידה שיוצרת עניין ומשיכה בקרב קהלי יעד מגוונים.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן