אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

מאמר בניית אתרים: מרכז הלימודים של דוקטור קרופניק | אתר תדמית

Web3D | בניית אתרים באינטרנט: מרכז הלימודים של ד''ר קרופניק

בניית אתר למרכז הלימודים של דוקטור קרופניק. הפרוייקט כלל אפיון עמוד הבית וחלוקת העמודים לאתר, עיצוב ופיתוח אתר על מערכת ניהול תוכן – וורדפרס התאמה לכל סוגי המסכים השונים, לטאבלטים ולניידים. האתר מציג את תוכנית הלימודים של דוקטור קרופניק ומציג את הרופאים הבוגרים של מסלולי הלימוד שלה בגלריית סרטים.  הפרוייקט הכיל מספר פרוייקטים קטנים בניהם- מיתוג מחדש לאתר המרפאות ועיצוב ופיתוח אתרי הלימודים והמרפאות של דוקטור קרופניק. לטובת הפרוייקט הותאם ללקוח מנהל פרוייקט אשר ליווה את התהליך וקידם את התהליך מתחילתו ועד סופו.

המרכז ללימודי רפואה אסתטית הראשון מסוגו בישראל אשר מיועד לרופאים בלבד במטרה להכשירם לבצע טיפולי רפואה אסתטית מתקדמים. תכנית לימודים מודולרית אשר ניתנת להתאמה פרטיקולרית, הכוללת לימודים עיוניים , לימודים מעשיים , תעודת דיפלומה מוכרת על ידי חברות הביטוח אשר מאפשרת ביצוע טיפולים אסתטיים. דוקטור אירנה קרופניק, עוסקת מעל לעשרים שנה בטיפולי יופי ואנטי אייג’ינג. בשנת 2013 דוקטור אירנה קרופניק יסדה את "המרכז ללימודי רפואה אסתטית של דוקטור אירנה קרופניק " כאשר המטרה הינה להכשיר רופאים מתחומי רפואה שונים, בתחום הרפואה האסתטית.

 Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, בניית, עיצוב, וקידום האתרים, בשילוב אנימציה, אייקונים, ועיצוב ייחודי ומעורר חושים. תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות ומערכת ניהול תוכן  עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

לפרוייקט מרכז הלימודים של דוקטור קרופניק

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן