אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.

טלפון:050-999-5854

מרכז הלימודים של דוקטור קרופניק

בניית אתר למרכז הלימודים של דוקטור קרופניק. הפרוייקט כלל אפיון עמוד הבית וחלוקת העמודים לאתר, עיצוב ופיתוח אתר על מערכת ניהול תוכן- וורדפרס התאמה לכל סוגי המסכים השונים, לטאבלטים ולניידים. האתר מציג את תוכנית הלימודים של דוקטור קרופניק ומציג את הרופאים הבוגרים של מסלולי הלימוד שלה בגלריית סרטים.  הפרוייקט הכיל מספר פרוייקטים קטנים בניהם- מיתוג מחדש לאתר המרפאות ועיצוב ופיתוח אתרי הלימודים והמרפאות של דוקטור קרופניק. לטובת הפרוייקט הותאם ללקוח מנהל פרוייקט אשר ליווה את התהליך וקידם את התהליך מתחילתו ועד סופו.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, בניית, עיצוב, וקידום האתרים, בשילוב אנימציה, אייקונים, ועיצוב ייחודי ומעורר חושים. תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות ומערכת ניהול תוכן  עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן