בניית אתר תדמית לעסק: דרור ברדה אדריכלים

בניית אתר תדמית לעסק: דרור ברדה אדריכלים תנומה ראשית של פרויקט

משרד דרור ברדה אדריכלים נוסד בשנת 2000 ע"י הדר ודרור ברדה.

אדריכלות איכותית, מוקפדת ובעלת קווים קלאסיים ועל-זמניים. התפישה בבסיס התכנון של דרור והדר היא שהמבנה ישרת את למשך שנים רבות, ולכן חשוב לעמוד בסטנדרט תכנון ובניה גבוה, זאת לצד יישום עיצוב קלאסי אשר, גם לאחר שנים רבות, ייתן תחושת אסטתיקה ועיניין לאלו שגרים במבנה, עובדים בו ומבקרים בו. עקב כך הם נמנעים מלשלב בתכנון גחמות טרנדיות מיותרות שלדעתם לא יעמדו במבחן הזמן, זאת מבלי לוותר לרגע על חדשנות טכנולוגית ועיצובית, כזו שמוגדרת כקלאסית וארוכת טווח.

שילוב יצירתיות עם פונקציונליות:  כתהליך מקדים לעבודת התכנון והעיצוב, דרור והדר לומדים לעומק את הצורך של הלקוח, אורח חייו, איזו אוירה חשוב לו שתהיה בביתו, מה הטעם שלו ולאיזה בית הוא חולם לחזור בכל יום. בכל שלב של עבודתם, דרור והדר מוודאים שהתכנון אכן נותן מענה לצורך של הלקוח ולאורח חייו, דפוסי פעילותו וצפיותיו, תוך ניצול ומיצוי מלוא הפוטנציאל שטמון במבנה והחללים. זאת לצד חשיבה יצירתית הנותנת ללקוח ערך מוסף גבוה של יישום פתרונות אפקטיביים לאתגרים בתכנון תוך דגש שאינו מתפשר על אסתטיקה איכותית.

התאמה למסגרת התקציב: לצד הגשמת החזון, החלום והצפיות, צוות המשרד יתאים את התכנון למסגרת התקציב העומד לרשות הלקוח. לשם כך מנועי היצירה של דרור והדר עובדים במלוא הכוח, הם מנצלים את כל הידע והניסיון הרב שצברו במהלך מגוון פרוייקטים שביצעו בעבר כדי לעמוד באתגרים שמציבים  החומר והחלל, תוך התחשבות במסגרת התקציב והתאמת התכנון לסטנדרט הבניה המתאים.

Web3d, עמוד אינטרנט, דרור ברדה, עיצוב אתרי אינטרנטWeb3d, עמוד אינטרנט, דרור ברדה, הקמת אתרים
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
איקון טלפון