אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו




Please leave this field empty.

טלפון:050-999-5854

עיצוב גרפי לדפוס – קטלוג מוצרים של Uniflex

הפקת חוברת קטלוג מוצרים לחברת יוניפלקס המייצרת צינורות ומשווקת לכל רחבי ההעולם. עיצוב הקטלוג הותאם לעיצוב האתר החדש שהוקם במקביל ליצירת החוברת ומציג עמוד לכל מוצר והקדמה עם טקסטים המאפיינים את החברה, אשר נכתבו במיוחד לפרוייקט על ידי קופירייטר מקצועי. לצורך הדפסת הקטלוג, נערכו הדמיות תלת מימד לכל הצינורות המשווקים בקטלוג. כל צינור מוצג באופן מלא ובחתך על מנת להראות את השכבות ואת המאפיינים הייחודיים של כל מוצר ומוצר. עוצבו אייקונים לכל ייעוד של צינור וצינור ולכל משפחת צינורות מה שיוצר סדר בקטלוג ונותן את המאפיינים השונים והחלוקה למשפחות בצורה ויזואלית ברורה.

מזה עשור וחצי עוסקת Web3D ביצירת מיתוג ותדמית לכל סוגי בתי העסק, החל משלב ההקמה דרך עדכונים ותוספות נדרשות ועד לליווי שינוי ושיפור פני החברה ורענון השפה העיצובית והווירטואלית. החברה תעצב לוגוניירת, כרטיסי ביקור, קטלוגים, פולדרים, קלסרים ועוד.

למה אנחנו?

ב-20 השנים האחרונות, מעניקה Web3D ללקוחותיה שירותי מיתוג ומיצוב עסקי חכמים ויצירתיים. אנחנו מומחים לאפיון גרפי מדויק של צרכי הלקוח, תוך הבלטת חוזקותיו וערכיו המוספים. בין אם מדובר בעיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב לוגואים, עיצוב מצגות או אנימציה לסרטי תדמית, המעצבים המוכשרים שלנו יוצרים שפה אחידה שיוצרת עניין ומשיכה בקרב קהלי יעד מגוונים.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן