אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.

טלפון:050-999-5854

רשת המרפאות של דוקטור קרופניק

אתר אינטרנט לעסק – רשת המרפאות של דוקטור קרופניק. פרוייקט אתר המרפאות- Face Clinics כלל מיתוג מחדש של בית העסק, עיצוב לוגו, אפיון אתר תדמית אשר מציג את הטיפולים השונים של המרפאות ומקשר בין שני האתרים של דוקטור קרופניק. האתר עוצב התאם לקונספט השיווקי שאופיין בתיאום מלא בין Web3D ללקוח ומציג את התחומי הפעילות בצורה ברורה ומעניינת. על האתר בוצע תכנות אפקטים מיוחדים אשר מעניקים נפח לאופי האתר ונותנים תחושה של חדשנות. באתר עמודים פנימיים מיוחדים ומותאמים לבית העסק כמו עמוד צור קשר מיוחד אשר מראה את כל מוקדי המרפאות עם כתובות ומפת הגעה, עמוד מומחים מיוחד אשר מציג את צוות הרופאים ועמוד טיפולים.כל האתר ניבנה על מערכת וורדפרס ידידותית למשתמש עם ממשק ניהול נוח אשר מאפשר ללקוח לתפעל את האתר עצמאית.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. החברה עוסקת בהקמת אתרים, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילובאנימציהפלאש, אייקונים, הדמיות תלת מימד, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים. תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות ומערכת ניהול תוכן  עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן