רשת המרפאות של דוקטור קרופניק

רשת המרפאות של דוקטור קרופניק תנומה ראשית של פרויקט

אתר אינטרנט לעסק – רשת המרפאות של דוקטור קרופניק. פרוייקט אתר המרפאות כלל מיתוג מחדש של בית העסק, עיצוב לוגו, אפיון אתר תדמית אשר מציג את הטיפולים השונים של המרפאות ומקשר בין שני האתרים של דוקטור קרופניק. האתר עוצב התאם לקונספט השיווקי שאופיין בתיאום מלא בין Web3D ללקוח ומציג את התחומי הפעילות בצורה ברורה ומעניינת. על האתר בוצע תכנות אפקטים מיוחדים אשר מעניקים נפח לאופי האתר ונותנים תחושה של חדשנות. באתר עמודים פנימיים מיוחדים ומותאמים לבית העסק כמו עמוד צור קשר מיוחד אשר מראה את כל מוקדי המרפאות עם כתובות ומפת הגעה, עמוד מומחים מיוחד אשר מציג את צוות הרופאים ועמוד טיפולים. כל האתר ניבנה על מערכת וורדפרס ידידותית למשתמש עם ממשק ניהול נוח אשר מאפשר ללקוח לתפעל את האתר עצמאית.

דוקטור אירנה קרופניק, עוסקת מעל לעשרים שנה בטיפולי יופי ואנטי אייג’ינג בעלת, ניסיון רב, רופאת משפחה , ובוגרת בית הספר הגבוה לרפואה אסתטית בתל-אביב והאקדמיה הצרפתית בפריז במזותרפיה ובליפוטרפיה. דוקטור אירנה קרופניק משתתפת באופן שוטף בהשתלמויות בארץ ובחו”ל ומציע למטופליה את הטיפולים החדשניים והמתקדמים בעולם בתחום הרפואה האסתטית.  הטיפולים אשר מבוצעים על ידי דוקטור קרופניק והמומחים שלה ברשת המרפאות: מילוי קמטים, פיסול פנים, טיפולי בוטוקס, מזו חוטים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, מילוי ועיבוי שפתיים, מזו תרפיה ומזו ליפטינג, החלקת צוואר, טיפול בהזעת יתר בבית השחי ועוד

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. החברה עוסקת בהקמת אתרים, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילובאנימציהפלאש, אייקונים, הדמיות תלת מימד, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים. תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות ומערכת ניהול תוכן  עם תפריט ייחודי וידידותי למשתמש.

 

מרפאות קרופניק, הקמת אתרים, אתר וורדפרס
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
איקון טלפון