עיצוב אתר תדמית: הכשרת מאמנים – CTI

עיצוב אתר תדמית: הכשרת מאמנים – CTI תנומה ראשית של פרויקט

בנייה ועיצוב אתר תדמית לבית הספר הגדול והראשון בעולם להכשרת מאמנים CTI. במסגרת בניית האתר בוצע מחקר מילות מפתח על מנת לזהות אילו ביטויים הגולשים מחפשים בהקשר של אימון.

כמו כן בוצעו עיצובים ייחודיים לעמוד הבית ולעוד מספר עמודים אסטרטגיים כמשמשים כדפי נחיתה לקמפיינים המבוצעים במגוון פלטפורמות ברשת הדיגיטאלית במטרה למשוך קהל פוטנציאלי לאתר ולגרום לו להרשם לאחד מהקורסים האיכותיים שבית הספר מציע.

CTI® הינו בית הספר הגדול והראשון בעולם להכשרת מאמנים, המציע תכניות הכשרה ב-20 מדינות. תכניות ההכשרה של CTI מייצגות סטנדרט עולמי של עקביות ומצוינות. CTI נוסד בשנת 1992 על ידי שלושה חלוצים מוכרים בעולם האימון – לורה וית’וורת’ וקארן והנרי קימזי האוס, ששיתוף הפעולה הקודם שלהם עם תומאס לאונרד הפך את תחום האימון לתעשייה.

גישת האימון הבדוקה של CTI מתייחסת לחיים בשלמותם, ומאפשרת לאנשים להגיע להצלחה ולהגשמה בעבודה ובחיים באמצעות ברית מאמן / לקוח רבת עוצמה המקדמת ומשפרת את תהליך הלמידה וההתפתחות התמידיים שלנו כבני אדם.

אלו שמחפשים תכנית הכשרת מאמנים מקצועית מוסמכת ורכישת כלי אימון אפקטיביים שיעזרו להם להצליח בעסקים ובחיים, יכולים למצוא אותם ב-CTI.

CTI ישראל הינו בית ספר ישראלי לאימון קו-אקטיבי, הנמצא בבעלותה של ענת טרייסטר-גורן (נתי), מאמנת מוסמכת (CPCC, ORSCC, MCC) ומייסדת ומנכ”לית חברת האימון הבינלאומית ליד, מנהיגות מחוץ לקופסא בע”מ.

לד”ר טרייסטר-גורן זיכיון בלעדי להוביל בישראל את תכנית הכשרת האימון הקו-אקטיבי, והיא אף ערכה והתאימה את הספר “אימון קו-אקטיבי” לעברית, שנכתב במקור על ידי המייסדים של CTI ופיל סנדל. הספר נמצא בראש רשימת ספרי הלימוד בישראל בתחום האימון.

שיטת ההנחיה בקורסים הינה מקורית וייחודית, ומייצרת חוויה כפולה של פיתוח אישי ושל פיתוח היכולת לאמן אחרים. כל קורס מונחה על ידי שני מנחים בו-זמנית, המדגימים את השיטה הקו-אקטיבית. הקורסים מועברים בשפה העברית.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

cti-web3cti-web1cti-web2cti-web2
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
איקון טלפון