פיתוח אתר אינטרנט: ISOM 2021

פיתוח אתר אינטרנט: ISOM 2021 תנומה ראשית של פרויקט

אפיון, עיצוב ופיתוח אתר אינטרנט עבור כנס רפואי בתחום רפואת הילדים ISOM 2021 שיתקיים בתל אביב. האתר פותח על מערכת וורדפרס המאפשרת ממשק ניהול נוח לתפעול הלקוח והמשך תחזוקה על האתר. בשלב ראשוני של הפרויקט, נערך מחקר מילים בגוגל על סמך האפיון על מנת להתאים את כל תכני האתר למנועי החיפוש ולייצר היכרות עם הכנס. הפיתוח נעשה כחלק מתמיכה שוטפת של הקמת אתרי האינטרנט וליווי שיווקי בתחום הכנסים הרפואיים עבור קבוצת פארגון.
Paragon Group הינה חברה בינלאומית מובילה לניהול וייזום כנסים ואירועים בארץ ובחו"ל. החברה בעלת נסיון של 27 שנים בהוצאה לפועל של כנסים מקצועיים ומפגשי פסגה מקומיים ובינלאומיים. פראגון מנהלת ומובילה כנסים במגוון רחב של תחומים, בינהם כנסים רפואיים, מדעיים וטכנולוגיים תוך שילוב ידע נרחב, יצירתיות ודמיון המייצרים עבור המשתתפים חוויה אמיתית בפן המקצועי והאישי.
Web3d עוסקת במתן שירותי אינטרנט מתקדמים (בניית אתרים, עיצוב אתרים, Html-5), מיתוג דיגיטאלי ועיסקי, הקמת רשתות חברתיות וניהול קמפיינים, עיצוב גרפי, פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילוב אנימציה, פלאש, אייקונים, פיתוח הדמיות תלת מימד וסרטונים, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים, תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות.

הקמת אתר אינטרנט, כנסים רפואיים, paragonפיתוח אתר אינטרנט, כנסים רפואיים, isom 2021
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
איקון טלפון