עמוד בית » מיתוג עסקי » תיק עבודות של מיתוג עסקי » מיתוג עסקי – עיצוב לתערוכות – KAYA

מיתוג עסקי – עיצוב לתערוכות – KAYA

מיתוג עסקי – עיצוב לתערוכות – KAYA תנומה ראשית של פרויקט

מיתוג עסקי לחברת Kaya Instruments העוסקת בהנדסת מכשירים, חומרה ותוכנה.

Kaya Instruments הינה חברה בבעלות פרטית הממוקמת בישראל. החברה מתמקדת בלהיות ספקית גלובלית של מגוון מוצרי הנדסה ושירותים לשוק מכונות הראייה. כל הניב מתהליך המו"פ קפדן שלנו.

Kaya Instruments  מעסיקה מהנדסי יישום, אמינים ומקצועיים עם עשרות שונות ניסיון. במידת הצורך, הם יספקו ללקוח הבנה טכנית עמוקה יותר, תמיכה, עזרה ותיעוד של המוצרים שנרכשו או פותחו.

Kaya Instruments פועלים בהתאם לערכי הליבה של העצמת העובדים, בכדי להגיע למטרות דרך פעולה מתחשבת ומכרעת. אנו מחויבים לספק איכות גבוהה ומוצרים במחיר סביר, כדי להתאים את ציפיות הלקוחות. אנו פועלים בדרגה הגבוהה ביותר של יושרה כלפי לקוחותינו ושותפינו עסקיים.

קו המוצרים של Kaya Instruments מורכב מחומרת קניינית, הקשחה ותוכנה. אלה הם מוצרים חכמים ליישומי חזון מכונות תעשייתיות בחוד החנית של טכנולוגיה. המערכות שלנו מצוידות בתצורות אוניברסליות, מותאמות אישית או לשינוי מהיר של מספר מודולים, ולכן, הנ"ל הופך את המוצרים למתאימים למגוון מוצרים.

מוצרי Kaya Instruments נבדקים, עוברים אימות ומכוילים עם סט מלא של ציוד בדיקת דיוק, ברמה הגבוהה שאפשר, מוסמכים להבטיח איכות גבוהה, עמידות ויעילות. מיותר לציין כי כלל המוצרים נבדקים טרם השחרור ללקוח.
Kaya Instruments מספקת ערובה נגד פגמי תכנון וייצור של פתרונות שפותחו. החברה תמיד זמינה לתת תמיכה והדרכה אם מתעוררת בעיה.

Web3D מבססת את הצלחת לקוחותיה על ניסיון מוכח בתחום המיצוב והמיתוג מזה יותר מעזור וחצי. דיוק באיסוף הצרכים של בית העסק תוך התמקדות בחוזקות ובחולשות שלו מאפשר למומחים בתחום המיתוג למקד את תשומת הלב של הצרכנים, קהל היעד, בייחודיות העסק לעומת שאר המתחרים. מיתוג העסק מתבטא בעיצוב לוגו, ניירת, כרטיס ביקור, קטלוגים, פולדרים, קלסרים ברמה הבסיסית, ועד לעיצוב ביתן לתערוכה, שילוט, רול אפ ועוד.

עבודות נוספות עבור לקוח הזה

השאירו הודעה
שיחת ווצאפ שיחת טלפון