בניית אתר אינטרנט ל – Patissarit

בניית אתר אינטרנט ל – Patissarit תנומה ראשית של פרויקט

בניית אתר אינטרנט ל- Patissarit – סדנאות אפייה, כלל אפיון מעמיק עם הלקוחה לכלל עמודי האתר, עיצוב בית ייחודי ועיצוב מותאם לכל עמוד פנימי. האתר מהווה חנות וירטואלית לרכישת סדנאות ושוברי מתנה. ניתן לראות מספר רב של מרכיבים בכל עמוד כמו עמודי סדנאות עם גלריות תמונות ואפשרויות שיתוף שונות דרך המייל והרשתות החברתיות, עמודי מתכונים אשר ניתנים להדפסה או שמירה על המחשב ועמוד המלצות.  ניתן לראות באתר לוח שנה של כלל הסדנאות אשר מתממשק עם החנות ומאפשר רכישה של כל סדנה לפי התאריך שלה. האתר הותאם לכלל סוגי המסכים והניידים כך שניתן לרכוש את הסדנאות מכל מכשיר.

Patissaritהינה קונדיטוריה הממוקמת ברעננה, שהוקמה על ידי הקונדיטורית שרית טרליוק ב-2011. בתחילת הדרך הציעה הקונדיטוריה ללקוחותיה שפע עצום של עוגות וקינוחים עם דגש על המטבח הצרפתי, אבל ממש לא רק. למעשה, כל מה שלקוחותיה של שרית ביקשו – הם קיבלו. ואם קיבלה בקשה לקינוח שלא הכירה,  היא ביררה, בדקה והכינה. התוצאה? רבבות של לקוחות מרוצים מכל אזור המרכז והשרון שהזמינו עוגות וקינוחים על בסיס קבוע והמליצו לחברים.
ב-2014, עם מעבר הקונדיטוריה לחלל גדול יותר, החלה שרית לקיים סדנאות אפייה וקונדיטוריה. בתהליך הדרגתי שנמשך לאורך זמן, המיקוד עבר ממכירת עוגות וקינוחים לסדנאות אפייה ייחודיות. בסופו של תהליך, שרית החליטה להתמקד אך ורק בתחום של סדנאות הקונדיטוריה. לקוחותיה של שרית החלו לפקוד את סדנאות הקונדיטוריה וללמוד להכין את מה שהם כה אוהבים – בעצמם.

Web3Dממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

עיצוב ובניית אתר, patissarit, חנות וירטואליתweb3d, אייפד, patissarit, חנות וירטואליתpatis sarit, פיתוח אתר, עיצוב אתר, קידום אורגני, קידום אתרpatis sarit, פיתוח אתר, עיצוב אתר, קידום אורגני, קידום אתר
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
איקון טלפון