אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

Smart4Home – בית חכם

הקמת אתר אינטרנט לעסק – Smart4Home על ידי עיצוב ייחודי לאחר אפיון ובניית קונספט שיווקים – ועיצוב ייחודי לכלל העמודים הפנימיים באתר – והתאמת משפכי גלישה לקהל הלקוחות הפוטנצאלי של בית העסק. כמו כן, הפרוייקט כלל מיתוג מחדש של החברה, עיצוב לוגו עם חשיבה מודרנית הייטקיסטית לפי דרישות הלקוח. בחירת צבעים וקווים מנחים לכל הפרוייקט, עיצוב כרטיסי, ביקור, ניירת לעסק ומעטפות אשר תואמות את הקו העיצובי המיוחד של החברה. בנוסף למיתוג העסק, והקמת אתר האינטרנט Web3D ביצעה – עיצוב אפליקציה לפי אפיון עם ממשק נוח וידידותי למשתמש אשר מלווה את בית העסק בשירותיו כבית חכם.

Web3D עוסקת במתן שירותי אינטרנט מתקדמים (בניית אתרים, עיצוב אתרים, Html-5),מיתוג דיגיטאלי ועיסקי, הקמת רשתות חברתיות וניהול קמפיינים, עיצוב גרפי פיתוח תוכנה, מיתוג ומיצוב בשילוב אנימציה, פלאש, אייקונים, פיתוח הדמיות תלת מימד וסרטונים, סרטי תדמית ומצגות. החברה שואפת לעבודה עיצובית מושלמת, ייחודית ומעורר חושים, תוך שמירה על קידמה טכנולוגית ופורצת גבולות.

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן