עמוד בית » סקטור » פיננסים, שוק ההון | עורכי דין ומשפט

פיננסים, שוק ההון | עורכי דין ומשפט

בניית אתרים וניהול מוצרים דיגיטלים מתקדמים

למעלה מ-25 שנה אנחנו מלווים ועוזרים לקרנות גידול, חברות פיננסיות, משרדי עורכי דין בארץ ובעולם, להקים ולנהל מערך טכנולוגי, דיגיטלי, יעיל ואפקטיבי.

Web3D מספקת את כל פתרונות האינטרנט, השיווק, המיתוג והמולטימדיה במקום אחד. בין אם מדובר בהקמת מיניסייט או אתר אינטרנט שיציג את פעילות החברה, או הכנת מצגת לגיוס, או בניית שפה עיצובית חדשה.

אנחנו מהווים שותף פעיל במגוון מיזמים ופרויקטים מובילים בארץ ובחו"ל, תוך ליווי שוטף הן ברמת תשתית הארגון והן ברמת המעטפת הדיגיטאלית המקיפה – עד להגעה לטרנספורמציה דיגיטאלית מלאה.

פיננסים, שוק ההון | עורכי דין ומשפט

Partners along the way

אנחנו מתמחים בטרנספורמציה דיגיטאלית בארגונים וחברות. אנחנו נלווה אתכם בבטחה ונעזור לכם לממש את הפוטנציאל הדיגיטאלי שלכם עד להקמת מוצר עובד על לקוחות והכנסות

הקמת אתרים ומערכות מורכבות

הקמת אתרים
ומערכות מורכבות

ייעוץ וליווי שיווקי

ייעוץ וליווי
שיווקי

מיתוג ושירותיגרפיקה

מיתוג ושירותי
גרפיקה

הפקת מצגות עסקיות

הפקת מצגות
עסקיות

הפקת סרטוני תדמית ואנימציה

הפקת סרטוני
תדמית ואנימציה

הפקת הדמיות תלת מימד

הפקת הדמיות
תלת מימד

s

Execution team
צוות מומחים מנצח

ב-Web3D יש צוות in-house של מעל ל-25 איש המובילים בתחומיהם – מפתחים, מאפייני מערכות מידע, וובמאסטרים, מומחי SEO , ארט דיירקטורים וגרפיקאים, אנימטורים, תלתיסטים, מומחי דיגיטל, אסטרטגיה ופיתוח עסקי. לכל פרוייקט מוצמד מנהל פרוייקט וביצועיסט עתיר ניסיון, שיעדכנו אתכם באופן סדיר.
לאחר יותר מ-25 שנה בליווי חברות פיננסיות וקרנות גידור, ואפיון והקמת אתרי תדמית למשרדי עורכי דין מהגדולים בארץ, ולאחר התמחות אקדמאית בתחום המשפט. פיתחנו מטודולוגיית עבודה וניהול המאפשרים לנו לשווק את החברה או המוצר שלכם ברמה האפקטיבית ביותר, תוך אפיון מדויק של קהלי היעד שנכנסים לאתר התדמית, או טרגוט מדויק בשיווק יעיל ואפקטיבי על פי ובמגבלות כללי האתיקה.

25

עובדים בצוות

מעל

200

פרויקטים בענף הפיננסים, שוק ההון והמשפט

מעל

20

שנות הצלחה

מעל

90 %

לקוחות חוזרים

השאירו הודעה
שיחת ווצאפ שיחת טלפון