אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אייקון של שירות

דפי נחיתה

דף נחיתה – דינמיות ויזואלית מזמינה

דף הנחיתה מהווה כרטיס ביקור אינטרנטי. תפקידו לייצר לידים, כלומר פניות של לקוחות אופציונאליים. המלל חייב להיות חד, ברור ואטרקטיבי. התוכן יהיה מכירתי, העיצוב מושקע ומתוכנן בקפידה. Web3D מספקת ללקוח דפי נחיתה אינטראקטיביים ודינמיים הפונים אל קהל היעד לאחר מיפוי צרכים מעמיק, אבחון טיב הלקוחות ותיאום ציפיות מקצועי. דוגמאות ניתן למצוא בתיק העבודות.

כאמור, דף הנחיתה של בית העסק הוא הכלי בעזרתו יכול העסק להניע לפעולה. בעולם בו כמות הגירויים גדולה מאוד, הגולש אינו נוטה להתעכב. הוויז’ואל של דף הנחיתה, המלל הברור, האופן בו מעוצב דף הנחיתה יגרמו לפעולת הגולש.

דפי נחיתה

אסטרטגיית שיווק הכרחית – לידים

Web3D מספקת בהצלחה ובאחריות מלאה דפי נחיתה בהתאם לקווים מנחים ברורים מתוך תורת אסטרטגיית השיווק בעולם הווירטואלי. קווים אלה (בנוסף לידע שצברה במשך למעלה מעשר שנות ניסיון בתחום בניית אתרי תדמית, מיניסייטים ופורטלים) מעמידים אותה בראש סולם הפעילות בתחום הייעוץ ובניית דפי נחיתה באינטרנט.


דף נחיתה מותאם סלולאר, Html 5

דפי נחיתה מעוצבים משלימים את התמונה לכל בית עסק כאשר אתר הבית שלו בנוי היטב ומותאם למנועי החיפוש מהיסוד. Web3D מתמחה בבניית אתרים המותאמים גם לטאבלטים ולסמארטפונים (ללא אפליקציות, כלומר נוחים במיוחד עבור הגולשים).

הלקוח נחשף אל דף הנחיתה על ידי פרסום באתרים שונים ובמודעות ממומנות. דף נחיתה מקצועי מייצר פניות לאתר הבית. הדף אחראי על יצירת קשר מידי עם הלקוח באופן בו הוא אינו מוצף במידע. התוכן והעיצוב מסקרנים, ולכן משכנעים את הגולש להשאיר את פרטיו. לעתים נוצרים כמה ורסיות לאותו דף נחיתה על מנת להרחיב את קמפיין הפרסום ולמקסם את תוצאותיו.

מדוע הפנייה אל דף נחיתה ולא ישירות לאתר?

תשומת הלב של הלקוח האופציונלי חייבת להיות מופנית אל הפעולה הנדרשת: השארת פרטים, הצטרפות לרשימת הניוזלטר, רכישה. גולש חייב לקבל את התוכן לו הוא זקוק (שירות, מוצר) כעת. כניסה לאתר מזמינה לניווט רחב בכמה וכמה דפים ומרחיקה את הגולש ממטרתו. התוצאה? מעבר לאתר הבא. דף נחיתה מקצועי מספק שני צרכים: הגדלת ההכנסה של בית העסק וקבלת שירות מהיר ללא בזבוז זמן עבור הלקוח.

דפי נחיתה דפי נחיתה דפי נחיתה
לוגו של בינג
לוגו של פייסבוק
לוגו של google analitics
לוגו של google adwords
לוגו של לינקדאין
לוגו של outbrain
לוגו של Taboola
לוגו של ואזה

שיווק דיגיטאלי

אתרי האינטרנט שלנו הם כמו מגנט ללקוחות חדשים, ויש לכך סיבה טובה: אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באז סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס, יוטיוב), ועוד. בנוסף, האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש, ועוברים קסטומיזציה שהופכת אותם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים.

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.
בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן //----------------------------------------- // תבנית תוכן: Template for Services - סיום //-----------------------------------------