טאבולה אאוטבריין

- פרסום נייטיב שלוקח את העסק שלך קדימה

Taboola ו-Outbrain הן פלטפורמות מתקדמות לקידום תוכן באינטרנט, שמסייעות לעסקים להגיע אל קהלי יעד מגוונים, על פי פילוחים שונים. הבסיס הינו מאמרי תוכן, שנכתבים על תחום עניין מסוים ומקודמים ברחבי האינטרנט, במטרה להגיע אל לקוחות ובעלי עניין פוטנציאליים. מדובר בשירות שיווק אונליין חדשני שצובר תאוצה רבה בשנים האחרונות ברחבי האינטרנט – ומשרת חברות ועסקים רבים בהצלחה רבה.

ב-Web3D, אנו מציעים שירותי שיווק דיגיטלי גם באמצעות פלטפורמות התוכן של Taboola ו-Outbrain, כחלק מאסטרטגיית השיווק המלאה והמורכבת המוענקת לכל לקוח ולקוח. השירות כולל שירותי כתיבת תוכן מקצועיים (בעברית ובשפות אחרות), אחסון המאמרים באתר הלקוח או באתר ייעודי אחר, פרסום בפייסבוק לעסקים הפעלת מערכת ממומנת ופילוח ממוקד של קהלי יעד ספציפיים.

יתרונות – קידום בטאבולה/אוטבריין ?

טאבולה (Taboola), אוטבריין (OutBrain) הם הפלטפורמות הגדולות בישראל, לפרסום וקידום כתבות תוכן. הפרסום מופיע ככתבת תוכן "ממומנת" באתרי תוכן מובילים כמו: “גלובס”, "כלכליסט", ynet, “ישראל היום” או “וואלה!”, בטרגוט מדויק לפי סוג התוכן או פילוח לפי הכותרת והתוכן עצמו.

הפרסום נועד בעיקר למיקוד מסר שיווקי, או בכדי להגיע לקהלים חדשים פוטנציאלים שלא היו צורכים את השירות הזה באופן ישיר, באמצעות הכותרת על גבי המודעה אנחנו מבצעים סינון ראשוני שנועד לברור את קהל היעד שנכנס לתוך המאמר עצמו המפורסם בתוך אתר האינטרנט של החברה או הארגון.

הפרסום מבין הכתבות הפנימיות של פורטל החדשות או המידע, מקנה אמינות מסוימת גם או באופן גלוי הקורא יודע שמדובר בתוכן ממומן. כל קורא, מסומן, ונשמר כקהל יעד רלוונטי (לאחר סינון ראשוני, לדוגמה קריאה מעל 20 שניות). קהל זה, מנוצל לשיווק חוזר בפלטפורמות נוספות כמו GDN של גוגל, או פייסבוק, ואף ממונף ברשת הפייסבוק לאיתור קהלים דומים עם יכולת ה-Lookalike.

אנו משלבים את הפלטפורמות ככלי עזר נוסף להעשרת קהלי היעד, וממליצים להשתמש בו כנדבך מזדמן צמוד לפלטפורמות כמו גוגל ופייסבוק.

פתרונות שיווק דיגיטלי 360

חברת שיווק באינטרנט Web3D רשתות חברתיות
Social
קידום ממומן נייטיב Outbrain Taboola טאבולה
אאוטבריין
קידום אורגני SEO SEO
קידום ממומן ברשת חיפוש גוגל גוגל
אנליטיקס
קידום ממומן ברשת גוגל דיספליי גוגל
ממומן
מערכות SMS וניוזלטר SMS ומערכות דיוור
אוטומטיות

בואו נדבר על טאבולה אאוטבריין.
הקפה עלינו. ללא התחייבות.

ליצירת קשר

מובילים אותך להצלחה

  • כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד
  • שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח
  • 20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד
  • מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים
  • פרסום מוכוון תוצאות שהוא חודשי ומידי חודש שולחים דו"ח
  • שקיפות וזמינות שהנתונים זמינים ללקוח 24 שעות
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
איקון טלפון