קידום בלינקדאין

- פרסום מדויק לפי עיסוק

לינקדאין (LinkedIn) הינה רשת חברתית באוריינטציה מקצועית, כלל משתמשי הרשת מונים כ250 מיליון משתמשים בכל העולם (כעשירית מהמשתמשים של פייסבוק). אך בעוד שרשתות חברתיות אחרות הינן פרטיות ומכילות פרסומים ומיצגים מהחיים האישיים, כל פרופיל אישי בלינקדאין מכיל מידע מקצועי, למעשה כל פרופיל אישי ניתן להורדה בתור קו"ח, על כן כל פרופיל מציג קשרים בין משתמשים אחרים ואת דרגות הקרבה המקצועית ביניהם, הנ"ל מאפשר סינון, והתאמת מועמדים למשרות פוטנציאליות. נתונים אלה עוזרים לנו לנהל פרסום שיווקי יעיל וממוקד, המאפשר לטרגט ולהגיע לקהל יעד ספציפי, על בסיס נתונים אישיים, ועובדים בחרות מסוימות ותפקידים מסוימים.

Web3D מלווה חברות וארגונים בארץ למעלה מ-20 שנה, בקידום ופרסום בכלל פלטפורמות השיווק הדיגיטלי המצויות בזירה הבינלאומית.

יתרונות בקידום ופרסום בלינקדאין?

אופי המשתמשים הינו היתרון היחסי, רוב המשתמשים בלינקדאין הינם בעלי מעמד סוציואקונומי בינוני ומעלה, בתפקידי ניהול, היי-טק, משפט בזירה המקומית והבינלאומית, למעלה מ-50% מהמשתמשים הינם מנהלים בכירים, וכ-100 אלף מנהלי חברות.
יתרון נוסף הוא ביכולת הטרגוט במערכת, אם בפרסום בפלטפורמות אחרות היתרון המשמעותי היה החשיפה, פה היתרון הוא היכולת לפרסום מדויק, ומנגד החיסרון – העלות שלה, ככל שהמיקוד בקהל יעד הוא גבוה יותר כך עלות הפרסום עולה (עלינו לנצח בבידים כנגד יותר מפרסמים).
הפילוח בלינקדאין הוא בראש ובראשונה לפי העיסוק המקצועי, ואם בפרופילים אישיים בפלטפורמות אחרות העיסוק איננו חובה, בלינקדאין זה המהות, לכן הסיכוי לפרסום מדויק לתחום עיסוק ספציפי הוא גבוה מאוד. בנוסף, לינקדאין מאפשרת לטרגט ישירות לפי תפקיד, לפי חברה ספציפית, בפילוח מדויק של סוג החברה (גודל, היקף וכד').
בהתאם למטרת הפרסום וקהל היעד ניתן לבחור במספר סוגי מודעות: מודעת תוכן, מודעת קרוסלה, מודעת סרטון, מודעה דינאמית, מודעת טקסט וכן דיוור ישיר ממומן.
על כן השימוש בלינקדאין הינו חיוני לנותני שירותים ולעסקים בתחומי ה- B2B, לעיתים יותר מהפייסבוק.

שיווק דיגיטלי

עולם שלם דיגיטלי – במקום אחד

אנחנו לא רק חברה לקידום באינטרנט, אנחנו סוכנות דיגיטל 360. יכולת הניתוח ברמה האסטרטגית, הובלת תהליכים ברמה האופרטיבית תוך ביצוע יעיל ברמה הטקטית – תוביל את החשיפה של המותג שלכם כך שיגיע לאדם הנכון, תוך צפייה במודעה הטובה ביותר, ולחיצה שתוביל לעמוד שינטרל את כלל ההתנגדויות וישר יוביל להמרה ! רוצים לדעת איך ? לחצו על הפלטפורמות השונות, או כנסו

פרסום בפייסבוק

פרסום מדויק ורחב, לכל אדם

פייסבוק הינה אחת הפלטפורמות היעילות ביותר בעולם הפרסום הדיגיאטלי. היכולת לטרגט קהל יעד ברמה מאוד מדויקת וזהה, יחד עם היכולת להגיע לקהלי יעד חדשים ודומים, הופכת את הפלטפורמה לכלי עסקי אפקטיבי לחשיפת המותג שלכם.

פרסום באינסטרגם

חשיפה, מיתוג, אווירה

האחות הוויזואלית של פייסבוק, אינסטגרם יעילה בהגדלת החשיפה עבור המותג שלכם, האפשרות לחשיפה באמצעות אמצעי וויזואלי תורמת להעברת האווירה, המסר והשפה המיתוגית של המוצר שלכם.

פרסום בלינקדאין

פילוח מדויק של קהל יעד

לינקדאין הינה פלטפורמה אפקטיבית ויעילה עבור קמפיינים מדויקים תוך מיקוד בקהל יעד ממוקד, תוך העברת מסר חד שיגיע ישירות לאדם הנכון בזמן הנכון.

Google ADS – GDN and GSN

חשיפה ממוקדת ומיידית או רחבה

כלי החיפוש של גוגל (מודעות חיפוש) הינו הכלי האפקטיבי ביותר להגעה לקהל יעד מדויק, המעוניין בשירות המותג שלכם בטווח הזמן המיידי. השימוש בכלי פרסום הבאנרים של גוגל, מקנה שליטה אפקטיבית בשיווק חוזר או חשיפה ברמה רחבה בעלות נמוכה לקהל יעד פוטנציאלי חדש.

קידום אורגני

SEO קידום לתוצאות לטווח ארוך

מדיניות הקידום של גוגל לתוצאות הטבעיות הראשונות בעמודי החיפוש, מושפעות באופן בניית האתר שלכם ומידת התאמתו לכללי הבניה של גוגל, ומכמות ההמלצות הדיגיטליות על האתר שלכם (Backlinks). ההשקעה הינה טבעית ונכונה לכל ארגון או חברה, ותוביל לROI בטווח הזמן הבינוני.

פרסום בYouTube

חשיפה רחבה ויעילה למותג

השימוש בכלי הפרסום של יוטיוב, אפקטיבי להגדלת החשיפה של המותג שלכם, תוך פילוח מדויק של קהל הצופים, בדומה לפייסבוק, אין כמעט אדם שלא עושה שימוש ביוטיוב, לכן ניתן להגיע לכל אדם עם המסר הנכון עבורו.

פרסום בטאבולה

מיקוד באמצעות תוכן ממומן

השימוש בכתבת תוכן ממומנת אפקטיבית בשימוש במאמר מדויק ונכון, במידה והכותרת והתקציר יידע לפלח את האדם הנכון שילחץ לקריאת הכתבה, ניתן להגיע לקהל לקוחות חדש והגדלת החשיפה למוצר או שירות שקהל היעד לא הכיר בקיומו.

פרסום באוטבריין

מיקוד באמצעות תוכן ממומן

השימוש בכתבת תוכן ממומנת אפקטיבית בשימוש במאמר מדויק ונכון, במידה והכותרת והתקציר יידע לפלח את האדם הנכון שילחץ לקריאת הכתבה, ניתן להגיע לקהל לקוחות חדש והגדלת החשיפה למוצר או שירות שקהל היעד לא הכיר בקיומו.

משפט – B2B
1320%
הגדלת הכניסות לאתר

בעזרת קמפיין ממומן משולב ב-3 פלטפורמות הגדלנו את יחס הכניסות לאתר

ענף הנדל"ן
600
לידים ממוצע לחודש

באסטרטגיה נכונה בשילוב הפלטפורמה הטובה ביותר, הצלחנו לפלח את אחד התחומים התחרותיים בשיווק הדיגיטלי

ענף הכנסים – רפואי
600
קמפיינים בממוצע בשנה

ליווי וייעוץ לחברת Kenes החברה הגדולה ביותר להפקת כנסים רפואיים בעולם

קמעונאות – Ecommerce
2100%
גידול במכירות בחנות

פעילות משולבת ב-3 פלטפורמות קידום בשילוב סרטונים והגדלת חשיפה, הגדלנו את אחוז המכירות בחנות אונליין, עם 3 סניפים פעילים, בארה"ב

בואו נדבר על קידום בלינקדאין.
הקפה עלינו. ללא התחייבות.

ליצירת קשר

מובילים אותך להצלחה

  • כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד
  • שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח
  • 20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד
  • מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים
  • פרסום מוכוון תוצאות שהוא חודשי ומידי חודש שולחים דו"ח
  • שקיפות וזמינות שהנתונים זמינים ללקוח 24 שעות
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
איקון טלפון