אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אייקון של שירות

מערכות ניהול תוכן

מערכת נוחה לפעולה – ניהול מידע תוכן יעיל

הצורך בניהול שוטף של דפי האתר או מערכת (תוכנה, אפליקציה) מקבל מענה מקצועי על ידי מערכת ניהול תוכן נוחה ומותאמת לצורכי הלקוח. Web3D בונה מערכות ואתרי לקוחות בצורה ייחודית, ומייצרת לכל אחד מהם מערכת ניהול מידע ייעודית אינדיווידואלית, שעוזרת לארגונים ועסקים לנהל את המידע בעסק בצורה יעילה יותר.

עיצוב בעזרת מערכת ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן מאפשרות עיצוב טקסט, הוספת קבצים מסוגים שונים (כולל פלאש), הוספת גלריית תמונות, יצירת קישורים בין עמוד לעמוד באתר ויצירת קישורים לאתרים נוספים חיצוניים, ניהול באנרים, ניהול של רשימות תפוצה, סליקה, קטלוגים דינמיים, טבלאות ועוד. העמודים בעלי מנגנוני הפעלה אינטואיטיביים ולכן מזמינים לשימוש ונוחים לפעולה.

כמו כן, מערכת הניהול מאפשרת הגדרה של המרכיבים הנדרשים עבור קידום האתר. מרכיבים אלה מיועדים למנועי החיפוש. בנוסף מתאפשר ניהול ברמת שפת המערכת ושפת האתר. על ידי מנגנוני הלקוח ניתן לקבל הרשאות שימוש וניהול משתמשים.

מערכות ניהול תוכן

מערכת מידע – עצמאות דינמית

Web3D בונה מערכות או אתרים בעלי אפשרות לדינמיות מוחלטת באתר המבוססת על ממשק יציב. מערכת ניהול תוכן המאופיינת בטכנולוגיה ממוחשבת מתקדמת מסייעת ללקוח לפעול באופן עצמאי באתר הבית שלו ללא תלות בבונה האתר.

כמו כן, המערכת מאפשרת לנהל את המידע הארגוני בצורה יעילה יותר, עצמאית ודינמית, ללא תלות בכמות השדות, רשומות או התהליכים שמבוצעים מאחורי הקלעים. ייחודיות המערכת היא בהתאמתה ההרמטית לצרכיו הייחודיים של הלקוח.

מערכת ניהול תוכן – אתר אינטרנט

אתר מבית היוצר של Web3D בנוי על תשתית מותאמת למנועי החיפוש של גוגל ומופעל על ידי מערכת ניהול תוכן נוחה לשימוש עבור הלקוח. ניהול האתר לאחר העלאתו לאוויר אינה דורשת שליטה בתחום הטכנולוגיה, העדכון מתבצע בקלות ללא עלות נוספת.

התאמה אולטימטיבית

מערכת הניהול של Web3D מאופיינת בעקומת למידה מהירה, היא מתאימה בצורה אולטימטיבית לדרישות של תהליך האופטימיזציה, כלומר מותאמת חיפוש אורגני. המערכת מאופיינת בסטנדרט איכותי גבוה וניתן להטמיעה ללא מגבלה על עיצובים רבים ומגוונים. הגמישות המאפיינת אותה מאפשרת לה את התאמה אולטימטיבית לכל אתר. Web3D מספקת גם מודלים ייחודיים הניתנים להטעמה.

Web3D בונה אתרים ומערכות ניהול מותאמות כבר למעלה מ- 17 שנים של עשייה פורייה ומוצלחת הנשענת על עליונות טכנולוגית מרשימה: פיתוח אתרי אינטרנט המותאמים לצורכי הלקוח כגון אתרי תדמית, בניית פורטלים, מערכות CRM מורכבות, מערכות לניהול נתונים שונים כגון: דלק, מסמכים, קריאות שירות, מאגרי לקוחות ורשתות חברתיות תוך הוספה של מערכות ניהול תוכן בהתאמה למנועי החיפוש ליצירת נוכחות באינטרנט. התוצר מבוסס על אפיון האתר.

מערכות ניהול תוכן מערכות ניהול תוכן מערכות ניהול תוכן
לוגו של בינג
לוגו של פייסבוק
לוגו של google analitics
לוגו של google adwords
לוגו של לינקדאין
לוגו של outbrain
לוגו של Taboola
לוגו של ואזה

שיווק דיגיטאלי

אתרי האינטרנט שלנו הם כמו מגנט ללקוחות חדשים, ויש לכך סיבה טובה: אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באז סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס, יוטיוב), ועוד. בנוסף, האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש, ועוברים קסטומיזציה שהופכת אותם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים.

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.
בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן //----------------------------------------- // תבנית תוכן: Template for Services - סיום //-----------------------------------------