אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אייקון של שירות

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות – כר פעילות דינאמי

העולם הווירטואלי מהווה היום מוקד פעילות תקשורתי רחב ומקור בלתי מבוטל לפעילויות עסקיות ענפות. הדינאמיות חסרת השקט של המרחב הרשתי מחייבת פעילות עקבית וערנות לשינויים ולתוספות- לחמם של הגולשים, הלקוחות האופציונאליים של כל בית עסק בארץ ובעולם.

יצירת תדמית אפקטיבית

הרשתות החברתיות כיום: Facebook, Twiter, Google+, LinkedIn ורשתות נוספות מפעילות את התודעה הצרכנית הציבורית על ידי גירוי קבוע והנעה לפעולה אטרקטיביים ומושכים. Web3D מבצעת קמפיינים שיווקיים ייחודיים עבור כל בית עסק תוך הסתמכות על ניסיון עשיר בתחום, מעקב שוטף וערנות גבוהה למתרחש במשק הישראלי וברשתות החברתיות בפרט.

רשתות חברתיות
הקמת עמוד עסקיהחותמת הווירטואלית של בית העסק תהיה בעלת נוכחות חזקה יותר אם תהיה פעילה ברשתות החברתיות, זאת מעבר לקידום הקבוע של האתר. החשיפה הגבוהה שמייצרת Web3D לכל בית עסק ברשת מבוססת על עבודה מעמיקה ועל כלים טכנולוגיים מתקדמים. קהל היעד נחשף תמידית לעיצוב ייחודי מושך ואטרקטיבי של העמוד העסקי ברשת החברתית, ונחקר על ידי כלים מתאימים כדי למקסם את התהליך. קמפיינים, תחזוקה שוטפת ברשת חברתיתקידום העמוד העסקי מתבצע תחת פעילות נכונה המסייעת לו לעלות מעלה במנועי החיפוש השונים ובמנוע גוגל בפרט. Web3D מגייסת לייקים וחברים. החברה אחראית על כתיבת התכנים בצורה שוטפת המתאימים ללקוחות האופציונאליים לאחר ביצוע תחקיר. עיצוב עמוד עסקיכמו כן מבצעת החברה עיצובי דפי אוהדים וקידומם. החשיפה הגבוהה אפשרית גם תודות לסקרים פנימיים שמבצעת החברה על מנת להפעיל מערכת קמפיינים איכותית ונכונה עבור קידום ושיווק מיטבי. הסטטיסטיקות המבוצעות מסייעות לקריאת הדינאמיקה המשתנה בכל רשת חברתית בנפרד, מחקרי ההפצה מסייעים לתמונה השלמה. בצורה זו מקודמים דפי העסק ודפי האוהדים.Web3D מציעה גם שירותי ייעוץ ובניית אסטרטגיית שיווק בעולם הווירטואלי, אלה מסתמכים על מיניסייטים מעוצבים, דפי נתיחה אטרקטיביים, אתרים תדמיתיים אפקטיביים, מיתוג נכון ועוד. צוותי החברה פועלים כרשת מסועפת של מידע וניסיון המאפשרת לה לספק ללקוח כל צורך נדרש עבור מיצובו בעולם הווירטואלי במקומות הראשונים במהירות גבוהה יחסית. נכון הדבר גם לגבי רשתות חברתיות וגם לגבי קידום האתר.
רשתות חברתיות רשתות חברתיות רשתות חברתיות
לוגו של בינג
לוגו של פייסבוק
לוגו של google analitics
לוגו של google adwords
לוגו של לינקדאין
לוגו של outbrain
לוגו של Taboola
לוגו של ואזה

שיווק דיגיטאלי

אתרי האינטרנט שלנו הם כמו מגנט ללקוחות חדשים, ויש לכך סיבה טובה: אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באז סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס, יוטיוב), ועוד. בנוסף, האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש, ועוברים קסטומיזציה שהופכת אותם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים.

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן //----------------------------------------- // תבנית תוכן: Template for Services - סיום //-----------------------------------------