אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

הקמת אתר אינטרנט | עיצוב אתרים – Breeze קוסמטיקה

Web3D | הקמת אתרים | עיצוב אתר: Breeze קוסמטיקה

פיתוח אתר אינטרנט ב-3 שפות שונות, המכיל קטלוג מוצרים מגוון, ומגנון דינאמי ועצמאי ליציאת עמודים, עבור חברת הקוסמטיקה Breeze.

מוצרי קוסמטיקה “BREEZE from the Dead Sea” מיוצאים למדינות האיחוד האירופי, ארה”ב, רוסיה, בלארוס, ליטא, גאורגיה, אזרבייג’ן, אוזבקיסטן, קזחסטן וכו’.

משנת 2003 מוצרי “BREEZE from the Dead Sea” מאושרים ברוסיה. כעת מוצרי “BREEZE from the Dead Sea” מאושרים באמצעות תעודה אחידה של איחוד מכסים של רוסיה, בלארוס וקזחסטן.

איכות הייצור ובקרת המרכיבים הינם בהתאם לדרישות התעודה של GMP ו- ISSO. מוצרי קוסמטיקה “BREEZE from the Dead Sea” לא נבדקו על בעלי חיים ואינם מכילים שומן מן החי.

בוץ ים המלח דומה בהרכבו לזה של דם אדם לכן ההשפעה על גוף האדם יעילה מאוד. בוץ ים המלח מכיל מיקרואלמנטים ומאקרואלמנטים שנחוצים לתפקוד תאי העור של האדם. הרכב דומה לא נמצא בשום מקום אחר בטבע. כתוצאה מיחסי גומלין יעילים בין בוץ, מינרלים של ים המלח, שמנים אתריים טבעיים ותמציות צמחיות טבעיות מתקבלת נוסחה ייחודית של קוסמטיקה מים המלח “BREEZE from the Dead Sea”. מוצרי קוסמטיקה “BREEZE from the Dead Sea” לא מכילים שומן מן החי שסותם את נקבוביות העור ופראבנים (אחד מסוגי חומר משמר).

Web3D אחת החברות הוותיקות בעולם האינטרנט והתוכנה, מציגה מערך מוזל של תבניות לבניית אתרים לבעלי עסקים קטנים עד בינוניים, אתרים מותאמים לצרכי הלקוח, שיעזרו להגדיל את קהל הלקוחות באופן משמעותי, כלל האתרים נבנים לאחר אפיון קפדני, בניית קונספט עיצובי ושיווקי, ורק לאחר מכן התאמת תבנית ראויה להתאמה לדרישות אסטרטגיית השיווק והעיצוב.

לפרוייקט Breeze קוסמטיקה

פרויקטים נוספים

פיתוח מערכת הזמנות ומשלוחים – VONG פרויקט
עיצוב לוגו: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
בניית אתרים: נחום אלפר – שמאות רכב פרויקט
עיצוב אתר תדמית: קפטן גיל פרויקט
בניית אתר: בראשי | עיצוב אתר תדמית פרויקט
כנס ISMBE פרויקט
כנס EAP 2017 פרויקט
הקמת אתר: מותג האופנה – פיליפ מרטינ′ס פרויקט

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן