אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

חדש – בניית אתר תדמיתי עבור מלכת המדבר

No items found

בניית אתר אינטרנט תדמיתי ל- 'מלכת המדבר' של החברה הגיאוגרפית. האתר כולל מודול סליידר (תמונות מתחלפות) לעמוד הבית, לעמודים פנימיים ובמקטע העליון, כלל התמונות ניתנות להזנה אוטומטית. בנוסף  האתר כולל 8 עמודים ייחודיים, הניתנים ליצירה והזנה על ידי מערכת ניהול תוכן. האתר נבנה באופן מותאם למכשירים תצוגה חכמים: טאבלטים וסמארטפונים, בצורת Responsive.
בנוסף, Web3D בנתה את מערכת הCRM  של החברה לניהול כלל המלכות, נרשמות והמתמיינות,  כולל עמוד הרשמה למיונים הכולל 10 מסכים מתחלפים ומערכת סליקה.

\מלכת המדבר שמה לעצמה כמטרה לפרוץ דרך, להיות מרגשת, חדשנית ונועזת, לתרום לקהילה המקומית בכל מדינה ממקום של צניעות ותיירות אחראית.
ערכיה של "מלכת המדבר" מתחברים לנכונות להעיז, למפגש ודיאלוג אמיתי , לשמירה על הטבע והסביבה, עידוד הספורט האתגרי לנשים ומינוף העוצמה הנשית לפעילויות למען הקהילה בארץ ובחו"ל.

המסע מיועד לכל אישה המאמינה בעצמה ויודעת שהיא יכולה ורוצה להתמודד עם אתגרים פיזיים ומנטאליים, עם מפגש עם השונה והאחר ועם חציית גבולות גיאוגרפיים ואישיים. בד בבד, ההבדלים האישיים מיטשטשים במסע המיוחד הזה, כי במהלך המסע חוברות המשתתפות זו לזו לצוותים, ונדרשות לפעול בשיתוף פעולה ובעבודת צוות. יצירתיות, סבלנות וסובלנות, יכולת התמודדות עם תנאי שטח, רוח טובה, מוטיבציה ובעיקר פתיחות לחוויות ולהתנסויות חדשות.

ייחודיות המסע אינה מתבטאת רק בנופים עוצרי הנשימה המלווים אותו וגם לא באתגרי הנהיגה הצפויים לנשים המשתתפות בו. הסוד טמון בתמהיל המדויק של פעילויות מגוונות ובאווירה המופלאה הנוצרת המאפשרת את החיבור ויצירת הקשר בין קבוצה של נשים שעוברות חוויה עוצמתית ומשותפת.

[custom_link text="אתר מלכת המדבר" url=" http://www.malka-net.co.il/"]


ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן