עמוד בית » דרושים

דרושים

מוזמנים להצטרף למשפחה שלנו

צפייה במשרות פנויות

Web3D נוסדה בשנת 1997 ונמנית עם החברות המובילות והוותיקות במשק הישראלי

מתן פתרונות יצירתיים, דינמיים ומורכבים בתחומי האינטרנט והתוכנה, UI ,UX, GUI, מצגות, מיתוג ומיצוב, שיווק דיגיטלי ועוד. עם השנים, פיתחנו מומחיות מהשורה הראשונה בהתאמת ממשקי משתמשים מעוצבים לכל פלטפורמות העבודה הזמינות באינטרנט. תוצרי החברה מגבירים את חשיפת הלקוח לקהל הרחב, ובמקביל ממצבים את תדמיתו ומדגישים את נוכחותו בעולם הווירטואלי והממשי כאחד.

*המשרות מתאימות לנשים וגברים כאחד, להורים ולאנשי משפחה

חדשנות

Web3D היא אחת מחברות האינטרנט המובילות והוותיקות בתעשייה. התוצרים פורצי הדרך שלנו מעצבים את עתיד האינטרנט והתוכנה, האסטרטגיה, המיתוג והעיצוב הגרפי, וכלל מוצרי המולטימדיה.

סינרגיה

הצוותים שלנו בנויים מהטובים בתחום. אנשים שעומדים בפני כל אתגר ומעוררים השראה לאחרים לעשות כמיטב יכולתם. אם אתה שחקן צוות שמחפש לשתף פעולה עם מוחות דומים, תתאים בדיוק.

הנאה

אנו מפנים זמן להירגע ולבלות, בין אם זה״Happy Hour״, פינוקים טעימים, ימי גיבוש, או אירועי חברה.

web3d, דרושים

משרות פנויות

מתכנת Full Stack עם התמחות בPHP

למחלקת פיתוח

Web3D מגייסת מתכנת WEB PHP למשרה מלאה למחלקת האינטרנט והפיתוח, נדרש מתכנת PHP באוריינטציה למערכות WEB וורדפרס, לטובת תמיכה שוטפת באתרים מורכבים ומערכות ווב נוספות. העבודה בצוות קיים, וחברה פעילה מזה 25 שנה. הזדמנות להכנס לקבוצה מצליחה, להוביל ולהתפתח בחברה

לפרטים נוספים >>

מנהל לקוחות למחלקת תמיכה

למחלקת תחזוקת אתרים

אם אתם האחד הזה בחבר'ה שכולם פונים אליו כשיש אתגר טכני, וובמאסטרים שאוהבים אנשים ולא בקטע של להתחבא מאחורי מחשב? רוצים להתקדם ולעבוד בחברת האינטרנט הוותיקה והטובה יותר בארץ?

לפרטים נוספים >>

מקדם אורגני (SEO)

למחלקת דיגיטל

אם אתם מתעסקים בקידום אתרים אורגני (SEO) כבר תקופה ואתם מרגישים שאתם מוכנים להתקדם ולקדם בחברת האינטרנט הוותיקה והטובה ביותר בארץ, יש לכם הזדמנות להצטרף ולהיות חלק ממחלקת קידום האתרים שלנו!   מי אנחנו? חברת Web3D הוקמה בשנת 1997 והינה

לפרטים נוספים >>
השאירו הודעה
שיחת ווצאפ שיחת טלפון