אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

percipio, בניית אתרי מסחר, בניית אתר צילום

חברת WEB3D בנו אתר אינטרנט עבור העסק שלי, אבל למעשה הוא הרבה יותר מכך: מדובר ביצירה נפלאה שמשקפת את ערכי העסק במדויק, עד לנימיו הדקים ביותר. האתר מתפקד ככלי שיווקי ממדרגה ראשונה. החדשנות של האתר, הנראות שלו והמבנה המיוחד של דף הבית תורמים למיצוב העסק כמוביל בתחומו. וזה עוד לפני שהזכרנו את חווית השירות הנהדרת, את המקצועיות, את הסבלנות ואת העמידה בזמנים. תודה רבה לכם!

כתר, הוקרות והמלצות, web3d

בנינו עם Web3D מספר אתרים. מאוד התרשמנו מהיצירתיות, התגובתיות והתוצרים הנהדרים שקיבלנו.

Web3D - paragon לוגו

אנחנו עובדים עם Web3d משנת 2013 .
אופן והיקף העבודה שלנו צריכים שותף טכנולוג בעל זמינות גבוהה שיידע לתת פתרונות טכנולוגיים מעולם האינטרנט, הן ברמה יישומית (הקמת אתרים, תחזוקת אתרים, ניהול תוכן) והן ברמה השיווקית.(SEO, ניוזלטרים)

כמו כן, העבודה מלווה בייעוץ מלא בכל התחומים הנ"ל וכן ידע מעמיק ורלוונטי בטכנולוגיות קצה מהדור האחרון.

תכולת העבודה שלנו כולל עבודה שוטפת מול כ- 15 מנהלי פרויקטים ו3 ראשי צוותים, צוות שיווק וספקים נלווים.

כל מנהל פרוייקט מנהל מספר מוצרים (כנסים) , ולכל מוצר צריך לתת את המענה הרלוונטי עבורו- לכלל הצרכים הנ"ל ואף יתרה מכל, Web3D נותנת מענה מקיף ומלא.

Web3D מתחזקת כ- 60 אתרים קיימים ומקימה כ- 30 אתרים חדשים מידי שנה

אלביט, לקוחות ממליצים, web3d

הערכה כללית טובה מאוד. יכולת עמידה בזמנים, אחריות, ובצרכים משתנים של הלקוח.

web3d | אוניברסיטת תל אביב | לקוחות ממליצים

”אנו רוצים להודות לכם על בניית האתר, ולהביע את הערכתנו על רמת ההשקעה והרצון לעזור לאורך הדרך. אנו מעריכים את רמת השירות והנכונות שלכם לענות על כל דרישותינו ולפתור בעיות שהתגלו, הכול נעשה תוך מתן מענה מהיר וסובלני ופתרון ראוי ומהיר”.

Web3D - לוגו של גלובוס גרופ, לקוחות ממליצים

ברצוני להודות על היחס המקצועי והאישי שקיבלתי מ-Web3D לאורך כל תקופת הפרוייקט. התגובות הנפלאות שאני מקבל רבות ומגוונות וכולם מציינים את איכות ומקצועיות העבודה. האתר שבניתם תואם את כל הציפיות שהגדרתי ואף מעבר לכך.

Web3D - לוגו של yes planet , לקוחות ממליצים

ברצוננו להודות ל-Web3D, שאחראי על הקמתו והתחזוקה השוטפת של האתר יס פלנט. הטיפול המסור, הזמינות והמענה המיידי, מתן הפתרונות המתקדמים ובעיקר היצירתיות הבלתי פוסקת הם שהופכים את ההצלחה שלכם להצלחה שלנו!

Web3D - לוגו רב חן, לקוחות ממליצים

Web3D ממלאים את תפקידם בזריזות ויעילות ותמיד זמינים לתת מענה לצרכים דחופים של הלקוח. העבודה מולם נעימה וישנה מוכנות גבוהה לעבודה מאומצת בשעת הצורך.

Web3D - לוגו פורום פילם, לקוחות ממליצים

הדבר שאני הכי אוהב בעבודה שלי עם Web3D הוא הקומפקטיות והחינניות של העיצובים שלהם. משהו קטן וטוב, זה כנראה נאמר במקור על עיצובי האתרים שלהם. למצות את העיצוב למינימום ההכרחי ועדיין שיהיה מדהים, מתאים וישבה את העין.

מיסטר פיקס, לקוחות ממלצים, web3d

הרינו להמליץ עליכם כחברה שהפיקה עבור חברתנו "כרמית מיסטר פיקס  בע"מ" סרט תדמית וסרטוני יישום. הפקת הסרט כלל צילומי וידאו, הדמיות תלת מימד ואנימציה תלת מימד, עבודת הצוות של חברת Web3D חייבה דיוק, עבודת רינדור באיכות גבוהה, זמינות הצוות והתקשורת הביאה לעמידה בלוחות זמנים, כ"כ יצירתיות של האנשים שעבדו מולנו הביאה לתוצאות טובות ואיכותיות כגודל הצפייה  .

   Web3D  בהנהלת לינה שניידרמן ,אלכסיי צלם ועורך , אלון, יוני התלתיסט עשו עבודה מעולה כל אחד וכולם יחד תוצאות הפרויקט עשו עבורנו שיווק מצויין, זה המקום לציין כי גם בימים אלו אנו עובדים עם חברת Web3D על סרטוני יישום שיעלו ליו טיוב .

ענבל חברה לביטוח | לקוחות ממליצים | Web3d

קיבלנו תגובות מאוד חיוביות מעובדי החברה: חדש, מרענן, נח וידידותי למשתמש, חי וצבעוני, יפה מאוד וניכר שהושקעה מחשבה בעיצוב. אנו רוצים להביע הערכתנו ותודתנו לשיתוף פעולה מלא מצדכם. ידעתם לענות לכל בקשותינו ולעבוד בהרבה מאוד שיתוף פעולה ורצון טוב לקדם את מטרותינו המשותפות .

רשות נחל קישון | לקוחות ממליצים | web3d

הריני למהליץ על חברת ועל הגב' לינה שניידרמן, בעלת החברה, המקימה בימים אלה את אתר האינטרנט של רשות נחל הקישון.web3d

לינה וצוות ביצעו עבורנו אפיון לאתר ובנו את הקונספט ברמה מקצועית גבוהה על פי תכנית עבודה מסודרת ובלו"ז שנרבעו מראש. web3d

לינה ואנשי חברת הפגינו ידע רב בתחום, מקצועיות, מקוריות ואף הציעו לנו פתרונות יצירתיים ככל שהתקבקשו מאתנו. ברצוני לשבת את רמת השירות ף המענה המהיר ויחסי האנוש להם אנו זוכים מאנשי החברה בכלל ומלינה בפרט. web3d

לפני חצי שנה בנינו עם החברה מיני סייט עבור כנס הסברה עם השר להגנת הסביבה. האתר שנבנה במיוחד לכנס היה לשביעות רצוננו ונהנ בלוח זמנים מהיר ביותר וכלל משתמש ידידותיים(GUI)

ester, לקוחות ממליצים, web3d

כבר מתחילת הדרך, היה לנו ברור כי הגענו לחברה משפחתית שכלקוחות שלה נהפוך גם אנו לחלק
מהמשפחה. לינה מנכ"לית החברה, היתה זמינה בכל שעה לכל שאלה ותהייה.
אלון סמנכ"ל החברה, עבד ועובד מולנו בשיתוף פעולה מלא, על מנת שנגיע לתוצאה הטובה ביותר.
אין ספק שמדובר בחברה מקצועית שמבינה את רצונות הלקוח, ומוציאה את הרצונות לפועל.

shonfeld group, לקוחות ממליצים, web3d

בעבודתנו עם הצוות הכישרוני של Web3D , נוכחנו לגלות יצירתיות ומציאת פתרונות מקוריים, נגישות ומענה מיידי. הליווי הצמוד החל משלב בניית קונספט המצגת תוך הבנת הצרכים וייחודיות הפרויקט ועד לקבלת תוצר המשלב אנימציה, הדמיות תלת מימד וצילום ווידיאו באמצעות מסוק מהאוויר. הפרויקט דרש עמידה בלוחות זמנים קצרים במיוחד, אך יחד עם זאת קיבלנו סרט תדמית מעולה, מותאם לקהל יעד ומייצג את החברה והעבודה על הצד הטוב ביותר ועל כך הערכתנו.

Web3D - לוגו של Rsip Vision, לקוחות ממליצים

Alon, Lina and the team at Web3d are highly experienced and knowledgeable about the field of web development. They had a quick understanding of our needs and delivered a good-looking and engaging website in a timely manner.

Web3D - לוגו של ishla האגודה הישראלית של קלינאי התקשורת

האגודה הישראלית של קלינאי התקשורת בחרה לעבוד עם חברת Wed3D לאחר חיפושים רבים. פגשנו את אנשי המקצוע מ-Wed3D  שהמקצועיות שלהם רבת פנים. הן בתחום המחשוב, הן בתחום העיצוב ובעיקר בתחום האחריות על הקשר והקשבה ללקוח. אלון, לינה והצוות שלהם תומכים בנו בסבלנות, אינם מבקשים על כך תוספת מחיר ואנחנו בטוחים שהם יהיו בשבילנו גם בעתיד.

לקוחות ממליצים, gbooking, web3d

Web3D worked hard to deliver the stuff in time, including weekends and holiday, they acted like a real founders of GBooking, not as an outsource Company. And my recommendation wouldn't be perfect without real results: with the presentation and new widget skins designed Web3D we won several prizes at start-up competitions, including several events in Russia and USA

בית הגפן, לקוחות ממליצים, web3d

בית הגפן – מרכז תרבות יהודי ערבי עבד בשנה האחרונה על פיתוח אתר אינטרנט חדש, ומיני סייטים  לפסטיבלים השונים שמנהל בית הגפן.   Web3D היא החברה שנבחרה על ידינו לפתח האתרים לאחר שבחנו מספר אופציות  תהליך הליווי בבניית האתרים כמו גם מתן פתרונות שונים בעת הצורך נעשה באופן מקצועי ומהיר,
וצוות המשרד תמיד נעים ומוכן לעזור.

CDinnovation, לקוחות ממליצים, web3d

ללינה אלון וצוות ווב 3D תודות על ביצוע עבודה ברמה בגבוהה ביותר ללא פשרות,
על טיפול מקצועי בכל ההיבטים השיווקיים מהכנת החומר הגראפי, דרך מצגות, הכנת אתר אינטרנט וכלה בגולת הכותרת:
הכנת סרט הדרכה שיווקי באורך 10 דקות על המוצר שלנו – בקר מתקדם לבית חכם ("מוח") בעל תכונות מתקדמות רבות.
הסרט כולל אנימציה ותלת מימד שנעשו באופן מדויק ושותף כך שמסביר את תכונות המוצר באופן ברור טכנית ואפקטיבי שיווקית וזאת בזכות, הרעיונות המבריקים והיצירתיים, רמת ביצוע יוצאות דופן וההקפדה על פרטי הפרטים של המעצב הכישרוני פשה.
אמליץ עליכם בחום לכל מי שיפנה אלי.

Madsec | לקוחות ממליצים | Web3d

חברת מדסק סקיורטי בע"מ, עוסקת בתחום אבטחת מידע. במסגרת שיווק החברה, הוחלט להקים אתר אינטרנט ייצוגי לחבר.
כאנשי מקצוע בתחום המחשבים והאבטחה, חיפשנו חברת בניית אתרים אשר מסוגלת לתת מענה לדרישות אבטחת המידע המחמירות שלנו.
אני מאד שבוע רצון מהשירות ומהקצועיות של החברה.

כרמוכרום, לקוחות ממליצים, web3d

תודתנו והערכתנו על המקצועיות והבנת הצרכים הכוללת, והפקת סרט תדמית ברמה גבוהה ביותר עבורנו, בזמן ובאיכות ובנועם הליכות. ברצוני לציין, כי התהליך שעברנו ביחד איתכם, תוך לימוד ואיפיון  שלושת המפעלים השונים בחברתנו, הבנת קהל היעד והצרכים שלנו, הפקת תוצר יעיל, ממוקד, ברמה גבוהה ואיכותית מאד, הפקת מצגת מרשימה ושילוב סרטון תדמית בתוכה, אשר מאפשרים לנו להציג ולהמחיש את יכולותינו בצורה אפקטיבית ומרשימה אל מול לקוחותינו וקהל היעד שלנו
תודתנו והערכתנו על היחס האישי ועל היכולת של אנשי חברתך להתאים עצמם לכל דרישותינו
אין ספק שנשמח להיעזר ביכולותיכם גם בעתיד
תודה והערכה מכולנו

תודה והערכה מכולנו

מתנ"ס נשר, לקוחות ממליצים, web3d

תודה על האתר המוקע ויפה שלנו, על החשיבה ועבודת הצוות, על הפתרונות החכמים וכמובן עיצוב הלוגו המקסים שלנו. אתם גורמים לנו להיראות טוב!

 

ש. כהן | לקוחות ממליצים | Web3d

חברת ש. כהן בע"מ שכרה את שירותי חברת Web3D על מנת שתעצב ותבנה עבורה את אתרי האינטרנט של החברה ומפעליה.

בתוך אתר האינטרנט של החברה הכנסנו סרט הדמיה שאותו הכינה עבורנו חברת Web3D. ברצוני לציין לטובה את היכולות של צוות חברת להבין את הצרכים שלנו בהדמיה, את היצירתיות של הצוות ואת הסבלנות האין סופית לבקשותינו בסופו של תהליך בנית הסרטון והקריינות בסרט ההדמייה המעביר את תחומי העיסוק של חברתנו בצורה פשוטה ובהירה.

אני באופן אישי נהנית מאוד לעבוד מול צות החברה וכמוני חשים גם חברי.

בברכה

מטילה סנה .

ע. סמנכ"ל

קיבוץ מרחביה, לקוחות ממליצים, web3d

לתודה והוקרה
ועדת החצר מביעה בזאת תודתה והוקרתה לך לינה שניידרמן על תרומל רבת החשיבות לפיתוח מרכז המבקרים ורואה בך ידיה לבית מרחיבה.

techmino, לקוחות ממליצים, web3d

בייחוד היום, אתה מחפש מספקים: אמינות, מקצוענות והמלצות. את כל התכונות הללו ועוד, קבלתי מ- Web3D, שעיצבה עבורנו מצגת עסקית ולוק שיווקי שהקפיץ את המסר של המוצר מול הלקוחות. אין ספק שההשקעה לטווח הקצר והארוך מאוד משתלמת.

אלביט, לקוחות ממליצים, web3d

איכות העבודה הייתה גבוהה מאוד, הראיתם נכונות ומקצועיות. מבחינת זמנים עמדתם בלוח הזמנים יפה מאוד גם כשזה היה צפוף ולחוץ. גם מבחינת מהירות התגובה הייתם זריזים ביותר ונתתם מענה לכל בעיה והערה שעלתה. הייתה אחידות במחיר לאורך הדרך.

clal aviation, לקוחות ממליצים, web3d

תודה על היחס והשירות האדיב והמסור, ומעל לכל- על הסבלנות, התמיכה ונכונות לסייע בכל הקשור לבנייתו ועיצובו של אתר החברה. תודה לכל הצוות שעבד על בנייתו של אתרינו וביצע עבודה יפה ומקצועית. יישר כח, הצלחה ושגשוג בהמשך.

נ.ע.מ | לקוחות ממליצים | Web3d

החל משלבי החשיבה והתכנון, דרך שלבי הביצוע ועד לתוצר הסופי המדהים והאיכותי נפגשתי בחברה מאוד מקצועית, איכותית, בעלת יכולות. עם אנשים יצירתיים, שיודעים לחבר פרטים ולבנות ‘תמונות שלמות’. תוך גמישות מחשבתית. אנשי החברה יעילים, אמינים, אחראים ומאוד מאוד מקצועיים.

comBtas, לקוחות ממליצים, web3d

עבודה מקצועית מאוד עם מענה מהיר לכל פניה! תודה לצוות של Web3D על עבודה מקצועית ברמה גבוהה תוך עמידה קפדנית בלוחות-זמנים. נשמח לעבוד איתכם בהמשך הדרך”.

הרבנט, לקוחות ממליצים, web3d

Web3d really met our expectations and more. They worked with us to develope both an atractive and user friendly website. I would highly recommend thier services to anyone who’s looking for a top website design and builder who delivers for a great price

La mariposa, לקוחות ממליצים, web3d

Web3D believed in me and showed me the way how my idea may come true. Very soon the site was created and all kind of support was provided any time. I am very satisfied with the results of work of and thus recommend this company as a high – level provider of services in its branch.

europartners, לקוחות ממליצים, web3d

Our investment banking company needed some one flexible that could work with our staff to develop our site and web3d far exceeded our expectations I would recomend them to anyone seeking professonalism and client intereaction

בנפיט, לקוחות ממליצים web3d

היה תענוג לעבוד עם הצוות המיומן של Web3D. המצגת יצאה מקסימה וייחודית, העבודה בוצעה בזמן, היחס היה אדיב וסבלני לגבי שינויים ושיפורים שהכנסנו כל הזמן. אבחר ב-Web3D לביצוע פרויקטים עבורי בעתיד ואני ממליצה לכל המתעניינים לעבוד אתם.

elspec, לקוחות ממליצים, web3d

נהניתי לעבוד עם צוות Web3D. הם גילו מקצועיות רבה, עמידה בדרישות ובלוחות זמנים, שזה לצערי די נדיר בענף.

style&more, לקוחות ממליצים, web3d

הפרויקט בוצע לשביעות רצוננו המלאה ומעבר לכך, אנו ממליצים בחום על עבודה עם צוות Web3D ונשמח לבצע אתרים נוספים גם בעתיד.

teranis , המלצות , web3d

העבודה עם Web3D התאפיינה באכפתיות והתגייסות לפרויקט שנתקע באמצע. צוות Web3D נכנס מהר לעובי הקורה וסייע לנו לעמוד בלוחות זמנים, תוך הוספת פן נרחב של עצות, יצירתיות ורעיונות שהביאו לתוצאה שהייתה מעבר לצפוי ולמתוכנן. תודה רבה !

סרט המקלט, לקוחות ממליצים, web3d

יצירתיות, תשומת לב לפרטים, מקוריות והתאמה מושלמת לנושא העבודה. אלו חלק מהתכונות שהפתיעו אותי ביחסי העבודה עם צוות Web3D. אך יותר מכל Web3D היא משפחה חמה שמקבלת את לקוחותיה אל חיקה. ומסיבה זאת אשמח לעבוד עמם שוב בעתיד.

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן