עמוד בית » מיתוג עסקי » מאמרים בנושא מיתוג עסקי » ברכות לחנוכה להדפסה או הורדה

ברכות לחנוכה להדפסה או הורדה

תוכן עניינים פתח

לכל לקוחותינו שמאירים אותנו כל בוקר מחדש, חג אורים שמח!

כשאנחנו מביטים בחנוכייה אנחנו נזכרים בהתחלה שלנו, היינו נר אחד שדולק ובכל פעם גדלנו, עוד תחום חדש, עוד התמקצעות, מחלקה חדשה, טכנולוגיה שלא הייתה קיימת קודם, פלטפורמות פרסום חדשות. כל פעם הכנסנו אור חדש, הגדלנו את ההפצה והצלחנו לראות רחוק יותר. כמו הלהבה של הנר, כל תוספת לא גרעה ולא כיבתה את האש שבנו.
עבורנו כל אחד מכם הלקוחות הוא השמש שעובר בכל המחלקות בחנוכיית WEB3D, מדליק את כל המוחות והיצירתיות.

מחג חנוכה שסובב סביב ניצחון המעטים מול הרבים, ניתן ללמוד שלא משנה אם העסק שלכם גדול או קטן, כל עוד אתם נלחמים על כל לקוח יש לכם סיכוי לנצח. כל לקוח שנמצא אצלכם הוא הפסד לחברה המתחרה. איך עושים את זה? לכאן נכנס סיפור נס פך השמן.
כמו בבית המקדש, גם בשיווק העסק יש נקודות חשוכות שלא הגעתם אליהם, ייתכן מאוד ששם נמצאת התשובה איך להרחיב את מעגל הלקוחות, אותו פך שמן שאמור להספיק ליותר מליד אחד בשמונה ימי קמפיין. מכירים את זה שאתם מחפשים משהו ולא מוצאים, מבקשי עזרה מחבר ואז הוא מראה לכם שהחפץ נמצא מול העיניים שלכם? לעיתים זה קורה גם בשיווק העסק, צריך לתת לאחרים לחפש עבורכם את הלקוחות.

היו לנו לקוחות שהגדירו את ההצלחה כמו נס שעשינו להם אבל אנחנו יודעים שהכל קורה כמו שתיכננו ביחד בזכות הניסיון, החשיבה מחוץ לקופסה, ההשקעה בכל אחד מכם, היכולת להתאים את האסטרטגיות, אנשי המקצוע והטכנולוגיה.

כמו שאתם כבר מכירים אותנו, יש לנו מעטפת שלמה שדואגת לעסק שלכם, יש את כל מה שצריך כדי להפוך אתכם מסופגנייה עם ריבה לסופגנייה במילוי קרם פטיסייר בציפוי גנאש טריקולד, קרם מסקרפונה, פרוסות קיווי, מזרק ויסקי שוקולד ו…מזרק אינסולין בצד…
מה רצינו להגיד? אה כן, במסגרת המעטפת, סטודיו העיצוב שלנו הכין עבורכם ברכות לחג החנוכה.
הורידו את הברכות, אם תרצו הוסיפו עיצובים משלכם וכל כיתוב שבא לכם ושלחו לעובדים שלכם, ללקוחות, לספקים, לבני המשפחה או… אלינו.
חג שמח!
אגב, בכל חנוכה מגיע הרגע שאתם מתבאסים לזלול סופגניות אז למה שלא תשתמשו בשירות ה- "סופגניות "outsourcing ותנו לנו לעשות את העבודה הקשה?

 

נכתב ע"י

אלון שניידרמן

מומחה באפיון UI/UX, ניתוח דפוסי התנהגות ופיתוח אסטרטגיות שיווק.
אלון מרצה בכיר בתחום הדיגיטל, יוצא יחידת 8200, יזם ומלווה סטארטאפים, מנכ"ל ובעלים של קבוצת Web3D המעניקה מזה 25 שנה שירותי פיתוח אתרים ומערכות תוכנה, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי.


המשך קריאה - מאמרים נוספים

לקוחות יקרים, חג הפסח מסמל יציאה מעבדות לחירות מתוך קושי גדול למסע לעבר הארץ המובטחת. הנרטיב של סיפור יציאת מצרים מלמד עד כמה רחוק ניתן להגיע בעזרת אומץ, נחישות, יכולת …

לא מעט בעלי עסקים יוצאים מניחים שכתיבת מודעה לפרסום בפייסבוק או בגוגל זו לא משימה קשה – יש מוצר מעולה מי לא ירצה לקנות אותו? מי שלא ירצה לקנות הוא …

גם לשני לקוחות העוסקים באותו המקצוע יש צרכים ייחודיים ומטרות, ולכן אנחנו לא מאמינים ביצירת אתרים לפי תבניות של "אח מתאים לכל". אנחנו לוקחים את הזמן כדי להבין את כל …

השאירו הודעה
שיחת ווצאפ שיחת טלפון