אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אייקון של שירות

Facebook

חשיפה רחבה – שיווק חברתי נכון

העולם העסקי של רבות מהחברות כיום מבסס את עצמו גם על ידי רשתות חברתיות ובצדק. יותר משני מיליון גולשים, רק בישראל, מבלים זמן בלתי מבוטל מול מסכי המחשב. עסק המעוניין למתג את עצמו בתודעה הצרכנית הישראלית חייב להרים את הכפפה ולעשות שימוש יומיומי ברשתות החברתיות ובמיוחד ברשת החברתית Facebook.

חברת Web3D קנתה לעצמה מקום ברשת ה- Facebook ומייצרת עבור לקוחותיה פנים חדשות, רעננות, אטרקטיביות ועכשוויות. Web3D מתמחה בעיצובים ייחודיים הנבנים בהתאם לקווים המאפיינים של בית העסק. העיצוב נבנה בהתאם למחקר ראשוני ולהתאמת פרופיל מתאים לעסק על ידי מיטב המומחים ברשתות החברתיות כיום.

Facebook

מיתוג בתודעה הצרכנית הישראלית

צוותי החברה פועלים כל אחד בתחומו על מנת לבצע קידום עמוד פייסבוק במנועי החיפוש ובמיוחד בגוגל באופן שיטתי, מובנה ונבון. החברה מבססת את הצלחה על פעולותיה המקצועיות בתחומים הבאים: כתיבת תכנים, יישום סטטיסטיקות, ביצוע מחקרי הפצה, גיוס חברים, בנייה של קמפיינים עבור שיווק ופרסום, יצירת דפי עסק ודפי אוהדים, ביצוע סקרים ועוד.

מערך שיווקי ופרסומי של Web3D בנוי נכון מן המסד עד הטפחות ומובנה מאתר אינטרנט המושתת על מרכיבים המשרתים את מנועי החיפוש, דפי נחיתה ממוקדים, שיווק ברשתות חברתיות ושימוש בכלים נוספים כגון מיתוג, קידום אתרים אורגני (SEO), יצירת מיניסייט ושימוש בכלי אנימציה ותלת מימד.

פעולה נכונה ברשת החברתית Facebook מסייעת לכל עסק להגדיל את מספר החברים בו. Web3D מייצרת פעילות קבועה על מנת לאפשר ללקוחותיה חשיפה וקידום במישור חברתי זה. התרחבות נכונה כגון יצירת דפים עסקיים מעוצבים ומתוכננים נכון ברשתות החברתיות השונות מקדמות את תהליכי המכירה של בית העסק, מייצרות את הבאז’ ומעוררות את תשומת לב הקהל- הלקוח האופציונאלי הבא.

אין ספק שמומלץ להשקיע חלק מעוגת המשאבים עבור קידום העסק בתחום הרשתות החברתיות במיוחד כיום כאשר ידוע כי Facebook שמה לעצמה כמטרה להפוך לכלי כגוגל, כלומר למנוע חיפוש בפני עצמו. ברור כי הפוטנציאל הכלכלי הקיים בדפי ה- Facebook הוא עצום וללא גבולות.

Facebook Facebook Facebook
לוגו של בינג
לוגו של פייסבוק
לוגו של google analitics
לוגו של google adwords
לוגו של לינקדאין
לוגו של outbrain
לוגו של Taboola
לוגו של ואזה

שיווק דיגיטאלי

אתרי האינטרנט שלנו הם כמו מגנט ללקוחות חדשים, ויש לכך סיבה טובה: אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באז סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס, יוטיוב), ועוד. בנוסף, האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש, ועוברים קסטומיזציה שהופכת אותם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים.

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן //----------------------------------------- // תבנית תוכן: Template for Services - סיום //-----------------------------------------