אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

משווקת מוצרים – כתר פלסטיק

Web3D מלווה בשנים האחרונות את חברת כתר פלסטיק בפתרונות אינטרנט מתקדמים. כחלק מהתקדמות הטכנולוגיה, פנתה חברת כתר בבקשה לפיתוח מיניסייט בעל התממשקות לאפליקציה של מציאות רבודה עם אפשרות לפתיחת דפי נחיתה וקטלוג חכם. מציאות רבודה היא טכנולוגיה ממוחשבת אשר מדמה את המציאות עם שילוב אלמנטים נבחרים. באתר ניתן להוריד את האפליקציה ולחפש מוצר אשר הלקוח רוצה בביתו בתוך קטלוג המוצרים. לחיצה על הכפתור בקטלוג תראה ללקוח הדמיה כיצד יראה המוצר בביתו בחדר בו הוא עומד. האתר עוצב והותאם לכל סוגי המסכים – מחשבים, טאבלטים וניידים כך שבכל שלב ניתן להתחיל לעבוד עם האפליקציה.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן